Bozkávanie pätnásťročných

daphne

decká,martinka,jožko,to bude tým vekom,že ešte jeden o druhom pohlavív istým smeroch nevieteisté veci,ono to príde,alebo anto prídete sami.a ked budete mať viac rokov a budete počuť,že sa toto pýta niekto 15ročný,tak si len povdzychnete a spomeniete,že ste an tom boli podobne

martinkaa

dakujem:D ale len za to ze sa nieco spytam nemusis hned odsudzovat...proste nie som chalan tak odkial to mam vediet...?..
urcite je toho vela co ty nevies o zenach...asi tak...ale sak v pohode:D

pavool

vies martinkaa...to sme my chalani..ja mam tiez 17 ale s nikym nechodim a tiez sa mi postavi uz len pri predstave bozkavania...nie to este niecoho viac:D...prsote sa mu strasne pacis a vzrusujes ho...

Tessy

samozrejme, že je to normálne. Nemusíš mu šmátrať v nohaviciach, stačí, ak sa na Teba trochu pritlačí a Ty to zacítiš, prípadne, ak mu sedíš na kolenách:)) Je to zdravé. Chceš povedať, že Ty sa necítiš "byť pripravená" keď sa príliš dlho bozkávate? Rozdiel je len ten, že na Tebe to hneď nevidno, iba ak dotykom:))

agatha

Noo tak ten moj je tiez cely bezseba zo mna...a ako zistim,ze sa mu postavil bez toho,aby som mu smatrala v nohaviciach?Ked sa tak dlho dllllho bozkavame tiez jazyky a hryzkanie a taak tak si aj povzdychne a potom sa na mna taaak sladucko tuzobne pozrie....

henikaa.13

ved to jedno,aspon viem trocha prawdy o tom čo sa tam deje ked tvrdne a stoji a čo ja viem co este všetko.
--dakujem ti moniqa87---