Som tehotna a nechcem si to nechat...

Príspevok v téme: Som tehotna a nechcem si to nechat...
waclavka

doktor mi dnes potvrdil ze som tehotna.
ale rozhodla som sa ist na potrat.
nechcem mat decko,chcem studovat ,ist na pravo a decko by mi skomplikovalo zivot...
este sa na to necitim...
je to este male som v 2 tyzdni tak si myslim ze to je este v pohode s potratom nemyslite????
ma niekto stim skusenost??????
ak hej napiste...

ini nepiste ze si to mam nechat a tak ,,,
lebo si to nenecham.

ruben

podla mna je to tvoja vec.Nikto nema pravo ti do toho kecat,mozno by to dieta trpelo,neviem.Len si to dobre premysli

tana_2

A KEDY BUDES PRIPRAVENA?Ty vies,ze ked skoncis skolu najdes si pracu a o par rokov si povies,ze chces dieta?Tak to je blud.Prajem ti,aby si mala dokonca zivota vicitky svedomia a problem s otehotnenim.Nesi ani prva ani posledna,ktorej sa to stalo a su na tom este ovela horsie.

kritik z ky

Mila slecna aj ja sa pripajam k nazoru ze ked chces studovat pravo,najprv by si mala zacat studovat pravopis.A takisto by taka vzdelana a inteligentna dama ako ty mala vediet,ze existuje antikoncepcia. V pripade ze ta nenavstivil duch svaty predpokladam ze si spala s muzom,ono to byva vzdy z toho vies? A ked si s nim spala asi sa to nedialo bez tvojho vedomia.Alebo trpis kratkodobymi vypadkami pamate?No a to DECKO ako to ty nazyvas,sa tam ani nahodou nepytalo,bola si to ty kto ho prijal do svojho lona tak sa mi tu teraz nevyplakavaj.Je mi ta luto si obycajna chuderka,a to male sa asi bude mat lepsie kdesi v nebicku akoby malo mat taku ohavnu mater.Dufam ze ked dostudujes pravo,tak sa budes zaoberat aj pravami zien na potrat! Vela stastia!

panika

..je to vsetko na tebe a tvojom svedomi..ale ako mozes byt taka chladna, to nechapem. V druhom tyzdni ? to je dost divne, pretoze v druhom tyzdni by ti este ani nemeskal menzes. A prepac mi tu poznamku -ale k priprave na pravo by si sa mala zapisat aj na kurz slovenskeho jazyka.

marhula

waclacka - ak by si naozaj chcela studovat pravo -alebo hocijaku inu vysoku skolu, asi by si mala lepsie ovladat pravopis....takze ajtak mam pocit, ze si vymyslas

výčitka

...to z čoho si otehotnela sa volalo PENIS, to čo si chceš dať preč sa volá DIEŤA, a to čím Ťa vyšetroval lekár sa volá SONDA....raz "TO" tento svoj skutok budeš ľutovať, rozmysli si to...alebo nesexuj!!!!!!

ajja

vrazdila by som, ked citam, ako chlapi kritizuju.
prebehnite si topiky. kazdy druhy je o zufalosti, podozrenia, beznadeje o moznom tehotenstve. mozno 1 z 1000 napisal chlap. Ti maju akurat problem, ci je 10 cm, alebo 15 alebo 20 cm.
Ak si sa rozhodla, tak chod. Nikto nebude riesit tvoje problemy A s dietatom sama, to je sila, zijes na Slovensku.

sy

ani nahodou nemam ladove srdce a s nervami som bola v koncoch..ale cas ukazal svoje. Jasne, ak chces sudit neznameho cloveka, nech sa paci..mne zalezi na nazoroch inych ludi a myslim ze nikto z nich ma za toto neodsudil..pretoze poznali otca dietatka.