dlhodobe vyrovnanie vlasov

Príspevok v téme: dlhodobe vyrovnanie vlasov
zdrawoweda

baby poradte mi, teda ak mate niekto skusenosti s trvalym vyrovnavanim vlasov... nedavno som pocula o japonskej metode vyrovnavania vlasov... vraj je to nieco ako trvala na zbrckavenie, ale toto vlasy trvalo vyrovna... pocula som aj o inych metodach ale tato vydrzi najdlhsie, myslim.. ja mam vlasy brckave takze nad tym uvazujem , mate s tym niekto skusenosti a boli ste spokojni ???? prosim ak mate niekto hocijake info ohladne tohoto, napiste :))) dakujem

WiKusKa

prosim vás poradte mi ako si ma urobit trvalú ked ma kučerave vlasy ??
Videla som to u jednej ktora mala kucerave vlasy od prirody .. :-ˇ) a moc sa mi to paci ... :))

jozoko

Nechapem baby ktore si daju vyrovnat vlasy. Kučery pôsobia na mužov neskutočne sexi a hlavne nie ste rovnaké ako každá iná baba. Skoro všetky majú nudné trápne rovné vlasy a keď sa nájde jedna zaujímavá s kučierkami, tak si ich pre istotu vyrovná. Hanba vám. Len toľko.

pusinka1982

Tak chcem sa s vami aj ja podeliť o moju skúsenosť s BK. Robila mi to kaderníčka, kt. na to má certifikát, originál výrobky BK. 3 dni som doslova pretrpela s vlasmi, kt. vyzerali dosť mastné (lepilo sa na nich aj dosť veľa nečistôt z obliečok,...), stále mi padali do tváre, atď. Veď tie, kt. sa o to zaujímate, asi už máte naštudované, čomu sa treba prvé dni po aplikácii BK vyhýbať. Tak ale v očakávaní rovných a kvalitnejších vlasov som to vydržala. Vlasy boli po aplikácii BK celé tri dni pekne rovné, očakávala som, že aj po umytí bude podobný výsledok (originál vlasy mám pomerne rovné,zo spodu viac také široké). No na moje prekvapenie, po umytí som mala vlasy také isté ako predtým. Žiadne uhladenie nebolo viditeľné, akurát boli vlasy na dotyk o trochu jemnejšie, aj to vydržalo asi len 2 týždne. Používala som aj špeciálny šampón a kondicionér. Čo je ale ešte horšie ako tie zbytočne vyhodené peniaze, je to, že teraz mi dosť padajú vlasy a aj oveľa rýchlejšie mastnejú. Vždy som umývala vlasy tak každých 4-5 dní, teraz je to každé 2-3. Veľmi som sa na to tešila, ale poviem vám, radšej si za tie peniaze kúpte kvalitnú vlasovú kozmetiku. Len dúfam, že s tým padaním a mastením to skončí. Na túto kúru sa určite už nikdy viac nedám, ani keby bola zadarmo!

Idiot kerati

ja som bol teraz na vyrovnanie vlasov,ten pripravok sa vola keratin vraj to ma drzat 3 mesiace rovne o 70 per cent a ako som si to umyl mal som to este horsie ako som to maval a zaplatil som za to majlant takze ja som nespokojny dost podla mna je to blbost jedine neaka chemikalia co skodi jak prasa tak mozno to vie vyrovnat vlasy

brazilkerati

Najlacnejší brazilský keratin ... Máme najlepšie ceny v SR ... viac info na našej facebook stránke : www.facebook.com alebo email: brazilkeratin@azet.sk

PipinkaB

Ja chodím pravidelne na vyronavanie vlasov je to v ruzinove rezedová 27/ A, Bratislava. Je to velmi dobry salon aj cena je celkom fajn pretože som pozerala a niekde to majú aj drahšie a ja osm s tým veľmi sokojná. Ja osobne som na tom bola uz asi 6 krát a vždy mi to veľmi uzdravilo lasy pretoze ja mam kucerave a ked si zehlim tak mi to dlho nevydrzi a musim si viac krat denne aj prezehlit a to mi dost znicilo tie vlasy a toto mi to velmi uzdravilo. Tak to je môj typ no. :) Veľa štastia :)

Excita

Petka22 - nie. Iba samotny sampon ti vlasy neuhladi, len velmi, velmi jemne a nepatrne. Po sampone ich budes musiet zehlit tak ci tak...