dlhodobe vyrovnanie vlasov

Príspevok v téme: dlhodobe vyrovnanie vlasov
zdrawoweda

baby poradte mi, teda ak mate niekto skusenosti s trvalym vyrovnavanim vlasov... nedavno som pocula o japonskej metode vyrovnavania vlasov... vraj je to nieco ako trvala na zbrckavenie, ale toto vlasy trvalo vyrovna... pocula som aj o inych metodach ale tato vydrzi najdlhsie, myslim.. ja mam vlasy brckave takze nad tym uvazujem , mate s tym niekto skusenosti a boli ste spokojni ???? prosim ak mate niekto hocijake info ohladne tohoto, napiste :))) dakujem

cc

pozrrite si stranku www.global-keratin.sk
Je to pripravok a kura na trvale vyrovnanie vlasov ale hlavne vlasy su po aplikacii krasne zdrave, leskle a drzia tvar a objem. Tato kura je znama i pod menom Brazilsky keratin. Vysledky su uzasne.

xilwi

Moja mama mala hrozne zničené, farbené krepové vlasy, úplne kučeravé. Dala si ten Kerastraight a po umytí ich má úplne rovné, krásne lesklé a hladké. Stálo ju to 250 eur. Malo by to vydržať 4 mesiace. Má to 3 týždne a zatial super.

mys

takze konecne mam vlasy rovne aj ja..pred dvoma dnami mi ich vyrovnavala jedna znama z brazilie...a je to uplne super..pred tym som mala vlasy total krepy vlnite..a teraz len som si vlasy zmyla a vysusila fenom a su krasne rovne jemne-take ako keby ich mam vyzehlene zehlickou..su krasne a velmi sa tesim..a stalo ma to 70e...je to super!!uvidim ako dlho to vydrzi...

Kathrynn

cokoladkass1

ja som si to dala robit v BA, ale urcite to robia aj inde v kadernictve. A na vlasy po plecia ma to stalo okolo 270 eur.

Kathrynn

Ahojte,

ja som si dala natrvalo vyrovnat vlasy, japonskou metodov Bio Ionic. Povodne mam take nepravidelne vlnite a krepovite na koncoch. Drzi to normalne az kym nevyrastu. Ja to mam uz 10 mesiacov a vlasy su stale rovne. A vlasy som mala znicene po farbeni blond, aj na to to pomohlo.

nika5656

Ahoj, tak ja som si to dala raz vyrovnat na trvalo lebo uz som bola nestastna z tych mojich kuceravych vlasov..no ma to vydrzat vraj aspon pol roka nestalo ma to niako vela ale mala som vtedzy blond vlasy a to sa nema robit vobec ked mas farbene vlasy na blond, tak som ich mala totalne znicene az spalene a ked som si to umyla aj tak sa mi to tocilo sice nie moc ale mala saom ich poridne z toho znicene takze neodporucam to..terazz mam predlzene vlasy a zehlim si len vrch je to parada to odporucam :)

Hača XD

Awojte
ja by som sa chcela spytat, aka zehlicka je najlepsia. Idem si kupit prvy krat, ale ked sa pozrem do dakeho letaku, neviem ci si mam vybrat zehlicku s keramickymi platnickami ci co to je, alebo s keramicko uz neviem akými, proste neviem co si mám vybrat. A navyse pri niektorých je písané , že majú dáku emulziu ci vitamin E alebo co. Chcem vediet, či je to na nieco dobre a ci to aj funguje.
A posledna vec na ktorej mi velmi zalezi. Zehlicku si kupujem hlavne koli svojej "emo" ofine. Ked som sa totiz pred rokom dala ostrihat a dala som si spravit ofinu, plakala som pri zrkadle z toho, ze neviem vyrovnat tu vlnu smerom od cela(to ako ta ofina). Teraz uz zhruba viem ako na to, no nie vzdy sa to podari tak, ako by som si priala. Takze, ako si mam vyzehlit ofinu bez toho, ab som si popalila celo, alebo aby mi stala ofina dohora :D?

:)

Ahójte:)
nevie tu niekto ako sa volá táá japonská metoda na vyrovnanie vlasov?? pls ak niekto vie nech sa ozve...
x_MoPpYnQa_x@azet.sk
prosíím...