Páčia sa vám baby či chalani s tetovaním?

utopia

Ja osobne nemam rada ľudí s tetovaním ani sama by som si nikdy nijaké nedala,pripadá mi to také detinské a hlúpe. Urobia to len ľudia ktorí sa cítia prehliadaní a chcú tým na seba uputať. Najkrajšia je čistá hladká koža. ked sa človek narodí s nejakým znamienkom vadí mu a dá ho odstrániť. Prečo si nevážite že ste sa narodili bez jaziev a s čistou kožou,ale sami si tam trepete obrázky. Keby ste sa narodili s nejakým tetovaním vadilo by vám to. Neviete si vážiť telo,aké vám dal Boh.

klobaska

Tak mne osobne sa paci , ak ma chlap tetovanie vzadu na krku alebo na predlakti!
Len si neviem celkom dobre predstavit, ze by ,,chalan,, mal 60 rokov a...

milášek

no mne sa teda páčia chlapci aj s tetovaním aj s piercingami. ja sama som mala piercing (nemam už zo zdravotných dôvodov) a dve kerky.

baška :)

... no pokiaľ je to pekný chrbát (myslím tým bez vyrážok a pod.) tak je to určite krásne. A samozrejme, ak to nie je nejaký "gíč". Viem že koľko ľudí-toľko chutí, ale musí to byť decentné a kvlitne urobené.
A pircing u chalanov? Tak v brade, obočí alebo jazyku nemá chybu :) A v lete, keď je chalan opálený, tak aj pircing aj tetovanie ukáže úplne úžasne!

lindsay27

no jasne ze sa pacia chlapi s tetovanim...ja mam na nohe vytetovane meno manzela a dvoch synov..na predlakti srdce s kridlami a moj manzel moje meno a na ruke a na lopatke moju tvar a mena synov pod mojim menom :)je to sexy ked to ma opdstatnenie a kvalitne urobene..ja som si dala tetovanai spravit v amerike

maťa

mne sa strašne pačia kluci z tetovaním. podle mňa je to sexi, priťažlivé, osobné aj jedinečne. taky sa chystam na tetovanie : leguani po ruke hore az k lopatkam. ked už ho mam tak aby sa mu lepšie liezlo po tej mojej ruke.

johnym

No, ja sice nemam, ale keby priatelka male, nejake pekne a kvalitne a nemala ich 10 tak cool, jasné, ak je pekné tak je to aj príťažlivé.

lilun

Ja tetovanie zboznujem. Ak je kvalitne spravene, tak vyzera podla mna velmi sexi. Ja sama mam 4 a chystam sa na piate.

mari

Ja len tolko, ze pravidelne v lete stretavam jeden parik znamych. Velmi mili a pratelski ludia. Ona okolo 70 a on trochu mladsi. Obidvaja potetovane skoro cele telo od pasa hore. Ostatne nevidno... no pre mna to nevizera sexi. Ale akceptujem to.