Páčia sa vám baby či chalani s tetovaním?

misko to mari

ser sa nato..tolko sa nasa generacia ani nedozie...
a co budem stary a budem mat tatovanie...spomienka na mladost, a vnucence sa budu mat na com zabavat aspon...

ja mam tattoo aj piercieng...
a nevidim v tom nic,,,

miri413

podla mna je tetovanie sexi, ale len ked je kvalitne spravene a na dobrom mieste, aby sa to na dane miesto hodilo =)

1bambulka14

mne sa pači take male tetovanie vzadu na krku, nie velke, maleee!!! po pripade ešte dole na nohe nejaky činsky znak...dokonca aj ja nad tym rozmyslam, že si dam na lytko nejake male tetovanie...A PEARCING SA VAM PACI???? mne sa pači iba taky velmi malinky v nose baby alebo v pupku, ak ma pekne bruško...no ale na chalanovi sa mi nepáči nikde...k chalanovi mi to vôbec nepasuje...možno niektorym sa hodi v oboči alebo pod dolno perou, ale to su fakt iba vynimky, ktorych je malo...

hrx...

No to by aj mna zaujmalo... ze co by ste si tak pomysleli ?! Napr. na kupalisku niekde ide oproti pekny chalan usmeje sa, vsetko :) prejde okolo a mal by take tatoo na chrbte... Hmm ?!

ja333ja

mne osobne sa to nepači,pripomina mi to ako romovia,vezni..niečo take si dat na telo?! fuj! t.j mne sa to nepači