maju sa muzi holit pod pazuchou?

damaxy

Ja som pozerala nejakú gymnastiku mužov a cvičil na kruhoch a ked som videla to podpazušie bolo nám to velmi humorné ako ked som prvý raz videla petra Marcina ako toho chlpatého doktora.Mne je to už také...

crazynka:)

Myslim si, ze oholene podpazusie u chlapov nie je zla vec. Je to hygienicke a aj esteticky to vyzera lepsie ako nejaka dzungla. Aaa samozrejme treba pouzivat aj nejaky deodorant a je to:)

mailo

NO ja som to raz skusil a zistil som ze je to ovela lepsie ako neoholeny. Hlavne tolko nepachnes a ani sa tolko nepotim teda aspon sa mi zda. Kazdopadne uz si neviem predstavit zeby som si zase nechal narast

petar

Nezalezi na tom kolko mas rokov. Je to hlavne na pohlad hrozne teda aspon mne. Davat si dezodorant na tie chlpky a licit to naa nich tuhym dezodorantom to nemusis ani kupovat lebo ti to vsetko ostane na tych chlpkoch a ziaden vyznam to nebude mat lebo sa nedotkne ani len tvojej pokozky. Podla mna co sa tyka hygieny je to fajn. Holime sa mi zeny preco by to nemohli robit muzi.Moj partner sa tiez holi pod pazuchou a je to fajn. On sam si to uz ani inak prestavit nevie.

diata

mne sa oholeny chlapi zdaju taky zensky..,ak tam toho maju moc je to hnusne,to by mohli oholit,ale inak podla mna nechat.