Ako dosiahnem orgazmus?

Príspevok v téme: Ako dosiahnem orgazmus?
tana_2

Ako mam dosiahnut orgazmus? Este v zivote som ho nemala a ako vlastne viem,ze uz ho mam?Len mi nepiste,ze to proste budem vediet lebo nebudem. Parkrát sa mi uz stalo,ze som mala taky pocit akokeby mi trebalo curat tak som isla na vecko pretoze som sa bala a aj hambila keby som sa vycurala na partnera aj ked toho nebolo vela.Moze orgazmus zavisiet aj od dlzky penisu?A aka je normalna dlzka peniusu?Moj partner sa spravi velmi skoro ja mam pocit,ze keby to trvalo dlhsie tak by som ho dostala ako mu predlzit orgazmus?On 2x az viac nezvladne.

soja

jozef 492
to že si v nej neznamená že dosiahne orhazmus ja som len takto orgazmus nikdy nedosiahla(vagnálny) vždy sa mi muž musí pohrať s klitorisom či už rukou alebo jazykom a to ja úplne super a njlepšie je keď to robý jazykom a pritom mi dá dnu aj prsty len tak jemno s nimi hýbe. to je fakt sila.

soja

ahojte mám 29 a našťastie s tým prolém nemám keďže som experimentovala asi od 12 - 13.rokov. presne ako niekto písal so sprchou. niekedy v minulosti by som to ani ja nedokázala myslím tú ruku tam dole) ale priššla som na to podľa mňa je to hamblivosť, ja som sa volakedy nevedel "pipíka" ani dotknúť a teraz? keď ma to môj bývali naučil tak kade sme chodili tam som ho obchytkávala. alebo keď ma robil ústami. tak som sa nevedla spraviť lebo som sa hambila a myslela stále na to. teraz je to fantázia snáď sa mi stane 5 krát do roka že sa nesprávím, ale to len kôli stresu alebo nemám náladu. a ináč nemusúč si tam nič pchať len skús trošku si masírovať klit. najprv sa hladkaj a potom postupne zrýchluj trebarz. skus sa najprv nejako navnadiť trebarz si pozri niečo v telke alebo si pozry nejaký časopis či ťa trošku vzruší. inak neviem pomôcť.

jozef492

Mam istý problém spávam s dievčaťom už 8 mesiacov a ešte nedostala oragazmus, skúšame všelijaké polohy no nedari sa aj uvoľnená je prostredie tiež vyhovuje neni tam žiadny stres a keď je to už blízko som vždy prvý. Prosím o radu čo mam robiť?

ema

Ahoj Tani. Najprv sa nauc prezivat orgazmy sama. Chod do sprchy,odmontuj si hlavicu a mier si prudom vody na klitoris. Po chvili by to malo prist, mozno nie na prvy krat, ale po par pokusoch urcite. Je to najjednoduchsie a najrychlejsie,najma pre zaciatocnicky..:-)
A s partnerom, ja sa spravim iba ked mam naraz drazdeny klitoris a prstom vo vnutri bod G, pricom sa sustredim prave na ten klitoris a ako ho partner drazdi. Presvedc manzela aby skusil jazykom drazdit tvoj klitoris a zaroven sa 2 prstami pohyboval von a dnu v tebe, a potom uvidis, resp.uciiiitis.... Daj vediet ako to dopadlo...Nika

Kristinkaa

na stanici Zone som pozerala, ako maldé páry boli v škole milovania.Bolo to úžasné, ako "učiteľka" na figurínach(mali tam torzá z materiálu, ktorý vyzeral ako živý) ukazovala párom, ako sa majú venovať svojim partnerom, kde ich skúsiť dráždiť,ako, ako pri tom jeden s druhým komunikovať, ako očami, krátkymi slovami..ako áno,áno,áno..alebo nieé...si ukázať,kde to je príjemné..a kde nie. ..Skúsili ste to..?? treba sa spoznať..kde to vzrušuje..telo máme každý iné.. Potom ich to nechali vyskúšať..a konzultovali..ako sa im to podarilo.. myslím, že chýba párom..komunikácia, aby si našli cestu k úžasným výškam.. Je to nevysloviteľný pocit, ktorý stojí zažiť..

tana_2

neviem preco to robim a preco ma strasie to pride akosi samo.chvalabohu nemam ani zle skusenosti.ja sa chcem milovat aj ked z toho nic nemam,stale dufam,ze to raz pride a dufam,ze pride a bude to coskoro.Uz som si koli tom parkrat poplakala.bojim sa,ze ma to doraz prestane bavit mam len jedny nervy a potom to bude este horsie.

ludmila

kazdy vravi aky je sex uzasny,,ale viete si predstavit ake to je ked nemate orgazmus???akoby nasilu a bez pocitov..ako tak kukam tak nam nik neporadi

mimi.a

tánička.. a prečo neexperimentujete? Skús byť ty hore.. mne to teda pomáha:)) Alebo zabudni na odťahovanie, keď ti tam ide manžel rukou.. prečo to vlastne robíš? Je ti to nepríjemné alebo ...?

tana_2

mne manzel moze robit co chce a so mnou to nic nerobi.je sice pravda,ze ked sa milujeme a ide mi dat ruku do posvy tak mu ju odtahujem alebo ma strasie.a tiez neexperimentujeme klasika ja dole on hore minutka a je koniec.

tana_2

Nerobime a ak mas ten pocit tak to necitaj a nepis,si nepocula,ze niektore zeny nedosiahnu nikdy orgazmus?Myslim,ze sa to aj nejako vola.