Ako dosiahnem orgazmus?

Príspevok v téme: Ako dosiahnem orgazmus?
tana_2

Ako mam dosiahnut orgazmus? Este v zivote som ho nemala a ako vlastne viem,ze uz ho mam?Len mi nepiste,ze to proste budem vediet lebo nebudem. Parkrát sa mi uz stalo,ze som mala taky pocit akokeby mi trebalo curat tak som isla na vecko pretoze som sa bala a aj hambila keby som sa vycurala na partnera aj ked toho nebolo vela.Moze orgazmus zavisiet aj od dlzky penisu?A aka je normalna dlzka peniusu?Moj partner sa spravi velmi skoro ja mam pocit,ze keby to trvalo dlhsie tak by som ho dostala ako mu predlzit orgazmus?On 2x az viac nezvladne.

ludmila

ja ta chapem ,,ja by som tiez chcela rady,,,lebo ja ani za nic nedosiahnem orgazmus,,,lepsie povedane necitim nic pri akomkolvek dotyku a drazdeni klitorisu,,a mam aj ten pocit ze niekoho ocikam,,ja rozmyslam ci to nebude s prekrvenim,,lebo to ma trapi uz dakych 6 rokov

tana_2

ratlik
viem kde je klitoris.nezobrala som to zhurta skolo mam a po kariere netuzim.no starsi syn ma 4roky.dajte este niejake typi

ratlik

tana v 23ke 2 porody za sebou? Wau. Zobrala si to asi zo zleho konca:) Trebalo pekne po poriadku, skola, orgazmy, manzelstvo, deti:)) To ti takej skusenej mame radit ako sexovat az do orgazmu? Pchat si tam ruku nemusis, tipujem, ze mas aj klitoris. ked vies, co to je.

tana_2

mam 23 a dva porody za sebou manzel nieje pubertak je o 7 rokov starsi.sama si to nerobi to sa mi neviem pripada mi to take zvlastne,ze ja si tam mam pchat prsty-ruku.

www

Najdi si skusenejsieho partnera, s rovesnikom asi nic moc...Onanujes? Skus, super orgazmy. Aj pubertak ta prstom po klitorise spravi.

asdfjjklô

ja si jednoducho myslim, ze si dost mlada. z toho, co pises a ako pises... to pride s casom a s trpezlivostou a so skusenostami, ked spoznas samu seba... skus si to urobit sama...