Milovanie každý deň?

D_nika

sak nemusis hned nechat priatela, ked ta nebavi sex. vyskusajte nove polohy, mozno nejake "hracky" a take srandy, okorente si to a mozno objavis nove a nevidane... nemyslim, ze aj po 6 rokoch sa da objavit UPLNE vsetko... vela stastia a hlavne, este ak mas nejaky problem, konzultuj ho S NIM, sak ste par a preto ste spolu, aby ste sa jeden o druheho mohli opriet... zdover sa mu, ze sex ti uz pride monotonny a chcela by si nejako vylepsit zazitok z neho.. potesi sa urcite uprimnosti a myslim, ze nie je chlap, ktory by nerad experimentoval pri sexe a duplom,ked ho o to partnerka narovinu poziada :)) good luck

ssssi

ja som iba s niekým koho ľúbim, ked ho ľúbim, tak aj milovanie je super, nie rutina, a ked ho už nemilujem, nie som s ním. Pre mňa sú city dôležitejšie ako samotné milovanie. To je iba niečo +

montyx

a ked si s niekym už 6 rokov a milovanie berieš ako rutinu? to sa s nim máš tiež rozísť? ved to nie je také jednoduché...

ssssi

kým sa ľúbite, neriešte to, ale milujte sa :-), a ked to prejde, malo to prejsť, a nebol on pre teba ten pravý, ani ty jemu