Nutkanie na wc pri sexe

Príspevok v téme: Nutkanie na wc pri sexe
miminka222

V poslednom čase sa mi stáva, že keď ma partner tam dole robí ústami, vždy na tom istom mieste, mám pocit nutkania na wc. Radšej odskočím na wc, lebo som si neni istá, či to je moč abo to, čo ide zomňa von, keď som vzrušená. Prosím, čo s tým robiť? Má niekto podobný problém?

lolita22

tak nesexujte vobec a nebudete mat problemy so stanim... byt na mieste vasho chlapa tak sa scvoknem... ked v polke sexu odskocite na wc..

trala

a myslite ze by to slo spravit nejakou inou polohou? aby som nemala nutkanie ist na wc? lebo je dost blbe stale pri sexe prestavat..

finch

skoda reci, kto to nechape tak to nechape. Uz vam to aj lienocka napisala polopatisticky tak uz neviem ako to mam ja napisat.

jannika

ja mam tiez taketo nutkanie na wc ale len ked ma priatel robi rukou,nikdy to nieje sprevadzane nejakym orgazmovym pocitom,proste nic prijemne,jedine co citim je ze mi treba na wc...tak ho vzdy stopnem a utekam :(

lienocka

baby! JA SOM POL ROKA STALE PRESTALA A SLA NA WC A STALE TAM BOL TEN POCIT ZE MI TREBA CIKAT.TAK SOM SA POROZPRAVALA S PARTNEROM ZE PRECO TO VLASTNE JE A ON MI POVEDAL ZE SI TO JEDNODUCHO NEMAM VSIMAT,ZE SA MAM UVOLNIT A AJ KED SA POCIKAM JEMU TO VOBEC NEVADI.A TAK SOM AJ UROBILA A MUSIM POVEDAT ZE SOM SRIEKALA!A MALA NAJKRAJSI ORGAZMUS V MOJOM ZIVOTE,CO SOM PRED TYM VAGINALNY ESTE ZAZILA IBA RAZ.CIZE AK MATE CHAPAVYCH PRIATELOV TAK SA BUDETE MOCT PRI SEXE AJ,,POCIKAT,,

finch

to mi pripada ako na tej krcme co bolo napisane: pre nevedomost zatvorene. No tak ludia(zeny) pozrite si film Squirting 101 a tam sa vsetko dozviete. Ze vraj " tlaci mi nejak na brucho" :::kdeze na brucho, to je ten bod G a to ze ho stimuluje nepriamo tak preto mas taky pocit , a mozes neviem kolko krat ist na WC aj tak ti to nepomoze do kedy sa ta tekutina( nie moc) nedostane von.

juufhhzz

aj ja to mam niekedy tak ze mi treba na wc tak idem pred sexom a potom aj ked ho mame za apr minut sa mi xce zasa je to divne nexcem sa tam postat =)raz mi trocha uslo aj hruza =))stava s ami to vacisnou pri polohe ked on je hore a tlaci mi niak na brucho ..ked je ina poloha tak nie aj vy to tak mate?

majaa

Ja som este nikdy nedosialhla vaginalny orgazmus, lebo vzdy, ked sa k tomu blizi mam pocit, ze sa mi da cikat, tak to radsej necham tak...a som bez orgazmu a aj bez pomocenia. Este ze existuje klitoris

garfas

finch mysli proste posvovy vylucok. Jak chalan strieka semeno tak aj zena moze vystreknut ale to sa nestava kazdej. Squirting je anglicky nazov pre zensky vystrek.