Biely husty hrudkovity vytok

Príspevok v téme: Biely husty hrudkovity vytok
prosim poradte

ahojte. priblizne pred mesiacom som zacala sex. zit, mam 22 rokov, mavame sex pravidelne priblizne 2 krat za den. Partner sa ma casto dotyka na posve aj vo vnutri v nej prstami. Pred par dnami ma velmi zacalo tam dolu svrbiet a stipat, mam to take zacervenale, skoro ako sparene alebo vysuchane. uz nielen na povrchu ale zda sa ze aj vo vnutri v posve. no vcera sa k tomu pridal aj nejaky vytok alebo co to je. obcas zo mna vyjde len taky biely kus niecoho 2 krat 2 cm. Je to hlienovite, huste a hrudkovite, pripomina to hustu krupicovu kasu, aj farbou. Pozerala som si tam dolu zrkadlom, mam to stale pri vchode do posvy a je toho plno aj vo vnutri v posve. Co to moze byt, prosim poradte. Moze to byt nejaka infekcia, napr. od partnerovych prstov, alebo som prechladla? Mimochodom, uzivam ATC. Dakujem

macka26

mas premnozene kvasinky, co sposobuje vaginalnu kandidozu alebo mykozu..

volnopredajne lieky mycomax 1 tablekta a canesten krem do posvy. plus probiotika

ak si mala sex uz s tymto problemom treba dat tuto tabletku aj partnerovi a nech si penis potiera canestenom, aby ti to znova nezaniesol. kym to nezmizne, nesexujte

POMOOOOC

Baby, mna svrbi pri otvore dole, tiez mam vitok v ktorom su take malinke kusky a svrbi ma to a aj trochu taky zapach to ma sa mi zda. Mozu to byt te kvasinky? a ked sme s partnerom nepouzivali prezervativ, moze sa to preniest aj na neho?

POMOOOOC

Baby, mna svrbi pri otvore dole, tiez mam vitok v ktorom su take malinke kusky a svrbi ma to a aj trochu taky zapach to ma sa mi zda. Mozu to byt te kvasinky? a ked sme s partnerom nepouzivali prezervativ, moze sa to preniest aj na neho?

lenka221188

mne sa to iste objavilo asi pred tyzdnom...ako citam vraj to moze byt z antibiotik a tie uz uzivam 3. tyzden a newiem ci mam ist s tym ku gynekologovi pretoze mam len 16 rokov a u gynekologa som este nikdy nebola...tak co mam robit???

akve

ahoj,

mňa pät rokov nedokázali lekári vyliečiť z takej infekcie, vyskúšala som od klotrimazola skoro všetko, potom mi poradili piť aloe vera gel,má protipliesňový, antivírový účinok, výživové doplnky vo forme tabletiek Acitive Probiotik, cesnakové kapsulky a krém Aloe Gelly. klop, klop...negativné vysledky už vyše roka.

jaja

Ak nechces ist k lekarovi(lebo vacsinou ti aj tak predpise capiky alebo lieky, co ti zaberu iba kratkodobo). Kvasinkova infekcia je infekcia, ktorou trpime dost casto a nemozeme sa jej zbavit. Niekedy je pricinou zla hygiena, niekedy zase prave naopak prilisna. Dovodom objavu je aj ATC, ktora ti narusila vnutri rovnovahu.Nemala by si papat sladkosti, lebo tie podporuju rozmnozovanie bakterii. Pit kysle mlieko. Jest jogurty so zivou probiotickou kulturou, lebo tie obsahuju laktobacil a ten vyrovnava rovnovahu v posve. V lekarni existuju na to capiky Gyntima alebo sedaci kupel Tantrum rosa. Niekto sa lieci doma roznymi metodami typu: Strucik cesnaku osupat, oviazat nitou a zaviezt na noc do posvy ako tampon.napr. na noc. Opakovat do zmiznutia infekcie. Alebo si zaviezt striekackou troska bieleho jogurtu s ziv.prob.kultur. do vnutra na noc. Toto odporuca aj gynekolog, aj ked to znie mozno troska absurdne. Ale je to aspon menej smradlave ako cesnak :D
Kadzopadne s tym clovek musi nieco robit, lebo je to neprijemne. A niekedy si mozes spravit caj z lekarne Afrodita. neuskodi a nic tym nepokazis. Drzim prsty..

penelope200

este ze je tato stranka vela sa tu clovek dozvie...dam na vase rady lebo ako som si vsimla otravuje to zivot mnoho zenam tak baby halvu hore hadam sa s tym popacujeme:D