Som zamilovaná do kamaráta

Príspevok v téme: Som zamilovaná do kamaráta
kori

Prepacte mi za takuto pubertacku temu ale potrebujem pocut nejaky nazor... mam kamarata velmi dobreho a ja som donho zalubena. Chcela by som byt viac ako kamaratka, ale on nema zaujem. Viem ze sa mu pacim a pritahujem ho ale to je vsetko. Ak mu to poviem bojim sa ze sa zlakne a nase kamaratsvo nebude uz take ako doteraz. Co by som mala urobit? Som zufala..

Natykkkkk

ak vies ze ta na 100 % nema rad tak to nehovor ale ak vies ze k tebe aspon nieco citi povedz mu to :) ak by ti aj tak povedal ze konci tak mu povedz ze nech sa nad tym zamysli ze ci on nieco neciti ku tebe lebo nie vzdy si to clovek uvedomi :))

naty bednarova

Ja som do môjho spoluziaka.Je fakt fesak ale neviem ci mu to mám povedat .Co ked je do inej to by ma sklamalo .Prosim pomozte mi.A volá sa pato.

Pomoc!!

Potrebujem pomoc!Som do jedneho chlapca a on nieje do mna neviem co mam robit radsej by som mu chytila ruku,ale nemožem a keby som mu to povedala neviem ako by reagoval.Potrebujem radu

eat

pomoooc som zalúbená do jedného chlapca ktorý sa volá Dominik hrabovsky neviem mám mu to povedat čo k nemu cítim ? chodím s 5 chlapcami domov jeden je do mna zalúbený a volá sa Oskar a ja do dominika čo mám robit?

Zuzka ;))

áách ludia .. fakt nemamte v plane nič ine riečiť ? .. :) pozri .. :) ak su najlepši kamarati chalan a baba .. nikdy to neplati .. (česť vínimkam) .. vždy je to z jednej strany viac to si zapamätaj .. :) časom to možno pride .. hlavne ho s tym neotravuj .. :) a tvar sa, že fajn ked nechce on tak ty ho odignoruj .. po čase zisti , že si mu chcela dobre .. :) držim palce :))

chlapca ktor

SOM do chlapca z mojej triedy vola sa hugo a dnes som ho bola odprevadit k autu dost sme sa tam zasmialy a pozerali sme si do oči neviem či pred nami prebehla iskra ale mislim ze ano som hambliva a neviem ako mu mam povedat ze som donho chcem mu dat pusu len sa strasne bojim co uroby a budem rada keby mi dal aspon na lice a v pondelok ideme na vilet chcem aby mi aspon dal pusu budem sa snazit prosim odpis velmi by mi to pomohlo

netuším :DD

ahojte,uz dost dlho mam najlepsieho kamarata, do ktoreho som zalubena... dali sme sa dokopy ale kedze som si nebola ista mojimi citmi tak som to ukocila... a teraz? nebavime sa spolu, takze dam ti radu ze mu to nehovor... moze sa ti to pokazit ako mne

Kika:)

Ked som prišla na strednú mala som len 4 spolužiakov, s toho s jedným sme sa nemali strašne radi, ale začali sme si písat na icQ, a časom, sa medzi nami vytvoril vztah ...ktorý sme ani jeden nevedeli identifikovat, bolelo ma ked mi písal o tom že stretol niekoho, a on stoho taktiež nebol nadšený, Vedeli sme sa porozprávat o všetkom a vždy mi pomohol, ale ani jeden sme nevedeli čo to ksebe cítime, ale víkendy boli pre mna tažké a prázdniny tiež, ptm som mu napísala čo k nemu cítim, a on mne tiež, Dali sme sa dokopy ale po dvoch dnoch som to ukončila, lebo som si nebola týn vztahom istá...Ptm sme sa asi mesiac nebavili, ptm sme sa zase dávali dokopy ako priatelia bolo to tažké, ale dáko sme t spravili, ale už to nebolo také aké to bolo predtým.Ptm sme sa pohádali a vyše dvoch mesiacov sme sa nebavili ani nič, nepísali, snád sme sa na seba ani nepozreli ..ptm v druháku som sa sním po čase pomerila, a začali sme sa ako tak bavit, ale ked som spoznala mojho drahého (miláčika sktorým sme dva mesiace zatial) tak som sa stým kamarátom úplne zrušila kontakt, á teraz viem že ho nepotrebujem, aké s toho plynie ponaučenie? najskvor si budte istý svojimi citmy až ptm...to povedzte:)tolko s mojej skúsenosti:)