Som zamilovaná do kamaráta

Príspevok v téme: Som zamilovaná do kamaráta
kori

Prepacte mi za takuto pubertacku temu ale potrebujem pocut nejaky nazor... mam kamarata velmi dobreho a ja som donho zalubena. Chcela by som byt viac ako kamaratka, ale on nema zaujem. Viem ze sa mu pacim a pritahujem ho ale to je vsetko. Ak mu to poviem bojim sa ze sa zlakne a nase kamaratsvo nebude uz take ako doteraz. Co by som mala urobit? Som zufala..

janekMY33

nechapem preco chces s nim chodit??Ved tim ze ked budete partnery tak sa vsetko pokazi najdy si neakeho druheho chlapa a bude to.A vies preco sa vsetko pokazi no partnerovi sa vsetko neviprava ale priatelovi mozes povedat vsetko na svete a ten ta neodsudi ale partner ???

DEBORAH GOES

ja mam podobny problem.....zalubil sa do mna a ja som ho odmietla,neznasala som ho a davala som mu to dost najavo....no po 2 rokoch sme sa stali najlepsimi kamaratmi a ja som zistila ze som do neho vlastne od sameho zaciatku zalubena ale neviem ci on este vzdy citi to iste ku mne.....prosim poradte mi ako mu mam powedat ze ho lubim??

tanicka-kla

som do jedneho chalana a aj on je domna ale on sa to boji povedat hoci komu ze je do mna co mam robit a ked sa ho spitam ze ci somnou ce chodit tak ne a pritom ce somnou chodit??

lolipaap

ahoj ..ja som mala jedneho uzasneho kamarata poznali sme sa od detstva... a asi tak pred 4 rokmi som zistila ze k nemu citim nieco viac ako ku kamaratovi .. ale bala som sa ze ked mu to dam najavo alebo poviem tak to pokazim a tak som len cakala .. pred dvomi rokmi na valentina mi napisal esemesku ..a nejako sme sa dali dokopy ... odvtedy sme spolu ...a je to super lebo teraz mam priatela a aj najlepsieho kamarata vjednom :-D

domcika

ahoj no ja som na tom asi podobne paci sa mi jeden fajn kamos,ktory to uz asi vie ale este sa neozval a stale je pri mne ekd som s nim a asi sa uz raz odviazem a kus sa s nim porozpravam a ak sa bude odtahovat pochopim ho a poviem mu ze mozme byt aj priatelia nic viac ak nechce ale musi si uvedomit ze ho niekto lubi a chce byt s nim skoro vzdy a vsade ze niekto bez neho nevie zit a tak dalej