Vekový rozdiel medzi partnermi

wia

ja to teda nejak dramaticky nevidím. 14 je každopádne na vzťah strašne málo, ale vekový rozdiel je v poriadku... on už nie je decko a môže ťa potiahnuť dopredu... ak je to inteligentný chalan pravdaže, nie nejaký hulvát, ktorý ťa chce na sex... dobre si to premysli

barbinka

conny to je už v poriadku, lebo už nie si dieťa. moja sestra mala 19 a chodila tri roky s 26 ročným. To je naozaj v poriadku.

conny

..hmm..a čo takto ked ja mam 20 a on má 26?...lebo tak to vyzerá,že niečo sa medzi nami deje...
rodicia stale tvrdia,ze si mam zacat so "seberovnym"...naopak naj kamarat mi vravi,ze je to v pohode..tak neviem...co vy na to?

leila

je to velký rozdiel.Súhlasím s amailou.ked budeš mať ty 20 bude to ok.Si ešte dieťa...aj ked si myslíš že si už dosť velká...14 je málo na vzťah vôbec,nie ešte na sex alebo niečo podobné....

janka3

chúďa moje.Ty ho ľúbiš,a on podľa všetkého tiež.Ak chceš s niekým spať,mala by si si byť istá,že ťa veľmi ťúbi...a samozrejme,prikláňam sa k názoru amaily,že na sex máš ešte fúru času.

katusik

myslite? ale ja hoo lubim a podla vsetkeho aj on mna..nemyslite ze by som o skusit mohla?...ja som skor cakala taku trocha podporu..no ale viac hlav viac nazorov

amaila

Ahoj Katusik.
V tvojom veku je to este vela. Ked budes mat ty 20 a on 26 tak to bude ok..
Sama casom uvidis, ake rozdiely u vas nastanu a hlavne nezabudni, ze po pravnej stranke mas este cas na sex...aby on nemal problemy.. Skus si najst niekoho vo svojom veku, aj ked ti to je nepochopitelne tato moja rada.. Drzim palce.