Problémy s nosnými dutinami - pretrvávajúca nádcha u dieťaťa

Príspevok v téme: Problémy s nosnými dutinami - pretrvávajúca nádcha u dieťaťa
romea

Prosim pekne o radu nejake homeopatika na nosnu mandlu a dutiny. Aspon si myslim,lebo vraj nosna mandlicka dorastla a dieta mi stale sopli a neda sa mu vobec vyfukat nos ale vobec,asi to tam ma vsetko zdurene. Ma aj alergiu asi celorocne, mozno aj nejake mikroby-neviem ale niekedy sa az v noci dusi ked lezi a spi. Asi mu to ide z dutin, lebo sa stale stazuje na sopliky v hrdielku. ma to po cely rok. Inak ale nekycha,len stale smrka,potahuje a ked lezi kasle a dusi sa,co mu to zateka/zadna nadcha???/ niekto tu kdesi raz pisal nejake dobre homeopatika na dutiny co super zaberaju.

romea

no a ak by som obe vody skombinovala do jednej pre lepsi ucinok? alebo v tej striebornej rozpustila zinok? je to blbost alebo to mozem urobit?chcela by som zmiesat tieto 2 vody do 1 spraya, mozem?

RNG

Glukonat, glycinat, proteinovy chelat, to su menej drazdive formy.
Kysle formy ako citrat, maleat a askorbat by som pouzival v nizzsej koncentracii
Ved vyskusaj to na sebe, tak ako das laket do vody ked ides kupat babatko, pre istotu
Co sa tyka striebornej koloidnej vody, tam je alergia prakticky nemozna, kedze voda je ultracista len s 5-10 ppm(miliontin) striebra.

romea

aha, a aku zinkovu tabletu je najlepsie pouzit aby bola co najcistejsia a nepodrazdila-nezdurila sliznice este viac a nevyvolala alergiu?

RNG

Zinkovy spray-ked ho nevies najst sa da vyrobit po domacky zo zinkovych tabletiek, rozdrvis na prach pridas do vody na cca 1% roztok, zlejes s usadeniny(tabletovacie pridavky) a pouzijes ako spray alebo vyplach nosa.

romea

RNG viem ze niektore z tych pripravkov najdem vo vasich predajniach vratane koloidnej vody-citala som v akomsi prispevku, ale neviem, ci mate aj tie zinkove spraye, ani to som nenasla v ponuke,tak kde ho mozem najst?dakujem

RNG

romea, zinkove spraye a koloidnu striebornu vodu do nosa davam svojej 13 mesacnej vnucke, pracuje to.
Oreganovy olej je skor na hrdlo,do nosa sa nehodi, je prilis palivy.
Alebo vo forme toboliek je vhodny pre starsie deti, ktore vedia male tobolky prehltnut(vzdy s jedlom!)
Roztok GSE sa da pouzivat do nosa, na vyplachy aj oralne v koncentracii nie vyssej, ako 30 kvapiek do 1/2 litra vody.
Spomenute antialergenicke ako Quercitin, bromelain, vitamin C a rybacie oleje(omega 3) su pre kazdu vekovu kategoriu.

romea

mila angina!
keby nejake lieky od alergologa ci ine zaberali, tak tu netravim a nemarnim svoj cas.jasne ze berie ale bezefektu tak hladam inde teda tu rady od inych co tomu rozumeju alebo maju skusenost a viem ze tu su taki, lebo som videla prispevky aj o homeopatii na dutiny len neviem kde a nik zatial ohladom tej homeopatie nezareagoval, tak cakam

agina

No ty si teda matka krucifix! Co nebezis s deckom k alergologovi??? Stopercentne je ne nieco alergicke a ty sa tu hras na hrdinku.Chces aby decko dostalo astmu z neliecenej alergie?