Problémy s nosnými dutinami - pretrvávajúca nádcha u dieťaťa

Príspevok v téme: Problémy s nosnými dutinami - pretrvávajúca nádcha u dieťaťa
romea

Prosim pekne o radu nejake homeopatika na nosnu mandlu a dutiny. Aspon si myslim,lebo vraj nosna mandlicka dorastla a dieta mi stale sopli a neda sa mu vobec vyfukat nos ale vobec,asi to tam ma vsetko zdurene. Ma aj alergiu asi celorocne, mozno aj nejake mikroby-neviem ale niekedy sa az v noci dusi ked lezi a spi. Asi mu to ide z dutin, lebo sa stale stazuje na sopliky v hrdielku. ma to po cely rok. Inak ale nekycha,len stale smrka,potahuje a ked lezi kasle a dusi sa,co mu to zateka/zadna nadcha???/ niekto tu kdesi raz pisal nejake dobre homeopatika na dutiny co super zaberaju.

romea

dakujem za rady RNG, ale mozu tie pripravky aj male deti?, aj tej oreganovy olej sa detom ako dava a dlhodobo alebo len v akutnych stavoch? niekde si tusim ty spominal aj zinkovy spray na striekanie do nosa-to kde sa da zohnat

RNG

Na alergie je quercitin, bromelain, vitamin C a omega 3 oleje.

Na moznu nakazu
(strepto alebo stafylokoky)
koloidna strieborna voda a GSE(6 kvapiek do dl vody) na spray do nosa, pripadne oreganovy olej s jedlom.

Na imunitu odporucam kazdemu selen, zinok a probiotika.

barbinka

nikdy mi homeopatiká nezabrali, takže im ani neverím. Je to len zbytočné vrážanie peňazí do neúčinných liekov. Ja mám nosné mandle aj krčné vybraté a nemám už problémy.