Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotenstvo pri hormonálnej antikoncepcii?

cacana

beries ju preto, aby to bolo krajsie a nemali kondom..to uz zalezi od vkusu, kde sa urobi, ci v tebe alebo vonku..

jaja

dalšia jaja??? no milá jaja- od 1 tabletky aspon týžden sa chrániť a potom nie, tak som to robila ja , ked som to svinstvo ešte brala...

jasa

... netreba rozmýšlať tam kde netreba a nie je očom, a prečo by si mal partner dávať pozor? Ak berieš HAK pravidelne, tak si zlatko chránená 24 hodín, celý týždeň, ba aj v pauze, keď HAK neberieš. To Ti nikto nepovedal? Smutné :O( Preboha!!!

ewcucu6

no...akurat nad tym tak trocha rozmyslam...berem antikoncepciu a mala som nechraneny sex proste partner si uplne vobec nedaval pozor...a tak len ci nahodou nemozem byt v tom...

jasa

Prebooha, nie je to vôôbec možné, čo ste sa už všetci zbláznili? Veď keď užívaš HAk, tak ju užívaš preto aby si nebola tehotná, nie? A aké mimo? Načo sa potom tlačíš hormonmi, keď ... Veď sa ľudia zobuďte, ak je HAk, tak netreba to robiť mimo.!!!!!!!

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.