menzes

Príspevok v téme: menzes
peta

mam 15 rokov a este som nedostala kramy a ked som bola na preventivnej tak mi doktorka povedala ze ak nedostanem ked budem mat 15 tak mam ist ku gynekologovi ale yevraj dievcxa si vyvija do 18 aj mamina mi to povedala ye ona dostala v 16-tich A este co by mi tam robil gynekolog dakujem za odpoved

ange

dievčatá ktoreé máte dostať krámi budťe rady že ich nemáte lebo ked ich udete mat bude s toho ešte viac nešťastne a tie ktoré si myslia že im niečo je je to výmysle lebo dievčasa vyvija až do 18 rokov takže budťe v poo a tie čo sam boja dostat krami prvy krat to nieje nič hrozne prvý krat su krami aj tak velmi slabe8=)))

dooooomcca

bboooze ja newem ci ich mam alebo nie lebo ked idem cikat tak poho ale ked si utieram vaginu tak sama krv!! ja newem ci ich mam! prosim vas mam ich alebo nie?

lenka3256

Mam 13 a dostala som to dnes rano - normalne vstanem, idem na zachod, pozriem sa na nohavicky a boli krvave ... inak nemam ziadne bolesti vsetko v poho. Ale je dost tazke udrzat to v tajnosti pred mojimi 2 bratmi

...

ahojte vsetci ...ja mam 12 a kramy om aj chcela mat aj nee....a teraz lutujem ze som ich vobec chcela ...dostala som ich 1.krat pred 4 dnami .... :(

katarína

ja mam 11 a moje spoluziacky to uz maju a ja furt a ne a ne, aj ked uz sa mi spinia nohavicky a strasne to smrdi. :(( no tak kedy,, kedy??kwou