Vybezok na penise pod kozou?!

Príspevok v téme: Vybezok na penise pod kozou?!
vol

prosim poradte mi co by to mohlo byt mam to uz mozno 3-4 mesiace a ma to mozno 1cm po dlzke i sirke a pol cm je to vybehnute je to v celku tvrde ale ide to trosicku stlacit...podla mna sa mi to utvorilo kvoli castej masturbacii...no neviem bojim sa zajst do doktora...neda sa to nejako vytiahnut injekciou? Abo nejaka mast nieje? je to pod kozou vytlacit to nejde ani nic take...mam 16 a pohlavny styk som este nemal...takze z toho to nebude...prosim poradte

bobyk

aj mne je to vidiet len ked stoji...myslel som ze je to žila...a ked si bol u doktora s tym tak ako si mu to ukazal?..ked ti stal?

vol

Taakze...a je to...konecne to mam vonku a poviem vam ziadna prechadzka ruzovym sadom...prisiel som tam ze sa chcem objednat..doktorka mi povedala ok pockajte..tak za 10 min ma zavolala dnu s tym ze "kde to mate?" jaze na penise..ona ze lahnite si a vyzlecte sa zachvilku pride doktor a odstrani vam to..v momente ma skoro trafilo...nebol som nato vobec pripraveny cakal som to tak o 2 tyzdne..no fajn povedal som si ze cim skor tym lepsie no...tak sa do toho doktor pustil...najprv som dostal informacie ze to bude "5min"!!! no kdezee trvalo to asi 20-25min! Injekciu som vydrzal v poho a potom uz nasledoval ten nekonecny zakrok...ku koncu mi zvedavost nedala a tak som sa kukol na sestricku ktora akurat prenasa ten zrazeny tuk(upchaty maz) do kosa...v momente som ztuhol ze co to kua je...malo to tvar a velkos arasidovej chrumky....3cm na vysku a 1cm na sirku a ovalny tvar...pytam sa doktora ze "to nebolo hned pod kozou?" on ze nie bolo to dost hlboko...no sakra pomyslel som si ze a teraz vravim pre vsetkych co to mate NECAKAJTE ZE TO ZMIZNE ABO ZE KED SA TO NEZVACSUJE TAK JE TO V POHO...pretoze ono sa to stale zvacsuje len to nevidno...a radim vam cim skor si to chodte odstranit...stoji to zato ked sa nanho konecne zas pozriete a je rovny a nie so vselijakymi "hrbolcami" ...takze len naberte odvahu a dotoho...nieci to nic neznesitelne...prezijete v poho ;)

vol

no takze dneska som bol u urologa a povedal mi ze sa jedna o upchaty maz...nieje to nic vazne ale malo by sa to odstranit vraj...odstranuje sa to chirurgickym zakrokom a trva to cele vraj okolo 15 min....no ja osobne to podstupim len aby mi to uz zmizlo