Som ešte panna - čo s tým?

Príspevok v téme: Som ešte panna - čo s tým?
jaja

Dost sa hanbim ale mam problem a zaujima ma hlavne nazor muzov...mam uz 23 rokov a este stale som panna. Niezeby som nemala dost prilezitosti, ani muzov okolo mna nie je malo, ale mam v sebe akysi blok..Najskor,ked som zacinala vazne znamosti(vzdy som vycuvala po max 2 mesiacoch prave kvoli tomu sexu),dostala som z 1.styku neprekonatelny strach-neznesiem bolest a krv.teraz si ale zacinam uvedomovat ze nechcem byt panna do smrti a aj ked sa s niekym uz dostanem na vec..okrem strachu sa straasne moc hanbim ze som este panna...mohli by ste mi napisat, ako sa k tomu stavate vy,ked by vam baba davno po 20-tke v intimnej chvilke vyklopila ze je panna?velmi ma to trapi lebo okolie si mysli ze som uz "skusena dracica",chalani o mne dokonca niekedy vtipkuju ako o nymfomanke a ja netusim ako som si vysluzila tuto povest...este by ma zaujimalo ci muzi chcu aby im partnerka povedala povedala dopredu ze je neskusena..ci sa potom pri sexe spravaju inak.

matulkooo

minisukna podpatky :p ale ne .. no hip hoperko ... o hip hoperoch si kazdy mysli ze nevim jaky kurevnici a tketo

matulkooo

lebo omne si tez vela ludi mysli ze som nevim jaky kurevnik a ze mam zasebou nevim kolko kurvicek a tak .. koli tomu jak sa oblikam .. a pritom som panic a holku som v zivote nemal ale sak dobre ..

poradca - dobrý

neboj sa v tojom veku je viac neskúsených chlapcov ako dievčat.
AK niekoho máš rada a pôjde do tuhého tak mu to proste povedz. Ak je normálny chlap určite to pochopí.
Okolie si myslí, že si "skúsená dračica" možno preto, že rada flirtuješ.

matulkooo

partner bude rad ze si panna ak to neni zas len naky blbecek ... zo 100 dievcat je aspon 95 uz pouzitich .. takze si to cen :) a cenit si to bude aj partner neboj sa je to pekne ze si panna

ss69

AJOJ JAJA.KAZDOPADNE POVEDZ CHALANOVI,ZE SI PANNA,ALE AZ V TEN VECER,KED BUDES ROZHODNUTA SA S NIM VYSPAT..A KRVI SA NEBOJ,KED SA LUBITE NAVZAJOM,TAK TO BUDE KRASNE A ANI SI TO NEVSIMNES...PRAJEM SUPER SEX...