VIanoce v pohode a bez stresov

Príspevok v téme: VIanoce v pohode a bez stresov
sunshine

Ahojte baby, v nadpise tejto temy je presne to, co nam vsetkym najviac zelam pod stromcek. hovori sa, ze nad kazdou nasou lopatkou lieta jeden strazny anjel. takze... jeden, nech pocas sviatkov bdie nad hojenim nasej dusicky, druhy nad hojenim tela. Drzim vam palce, nech tych svojich anjelov posluchate:-)) a este raz dik za toto skvele forum, urcite su stovky takych ako ja, co casto neprispievaju, no citaju stale... ani neviete, kolko vela mi vase povzbudive slova dali. dakujem

zazie2112

Mila Barbinka, myslim, ze clovek, ktory reaguje ako ty ma bud tiez problem s jedlom, lebo to vysvetluje tu agresivitu,poznam to, pretoze aj som takto reagovala a to mam bulimiu, alebo si clovek, ktory nicomu nerozumie a chce si udriet a posledna moznost-to sa mi spaja s barbinami-si absolutne hlupa a co je horsie aj zla a bavi ta ublizovat. Ale nas netreba pred takou ako si ty obhajovat, my sa chapeme a ludia ako si ty nas nemozu ani urazit ani nam ublizit.Navrhujem barbinku aj s jej laskyplnymi slovami uplne ignorovat a neodpisovat jej, ved takych ako on sme uz stretli nie?

veronika

caute všetci, chcem si pridať, a popriať nám všetkým nech to už zmizne, a nech sa to už nás netyka,,, ja to už jednochu nechcem,,,:((((

...

Barbinka: tak taku ovcu ako si ty som este nevidela. Uplna koma :DDD. Si duta ako bambus a ked nevies nic o tejto chorobe, tak sa do toho laskavo "nemontuj". Ciao

ppppp

Milá barbinka, ja ti želám krásne vianoce, v Novom roku veľa lásky a aby sa ti vyhli všetky choroby a hlavne tie psychické, aby si neskončila ako popisuješ vo svojich príspevkoch, a nenašla sa druhá taká ako ty čo by ťa urážala!

Tak ešte raz, šťastné a veselé vianočné sviatky!

deee

a prosim neurazaj ich, nijak ti neublizili, tak preco im nadavas do hlupan a sliepok?
Ale asi si s tym kompenzujes nieco ine....

deee

ja ich nelutujem. Empatia ti nic nehovori? Nemam potrebu byt ritolizackou, nic by som z toho nemala.A okrem toho viem dost o ppp a nie som zadubena vo svojich primitivnych nazoroch ako ty.
Koncim tuto debatu, nepotrebujem si nicit tento krasny den-tebou.
Stastne a Vesele

deee

a este nieco, ony nie su hlupe, dievcata ktroe poznam, su velmi mudre, aj ked si to o sebe nemyslia, pretoze za nich premysla ppp

barbinka

deee: A ty si myslíš, že keď ich budeš ľutovať, tak sa vyliečia. Ty riťolízačka. Troška hlúpy príklad si dala. Lebo človek nechytí zápal pľúc len z toho, že sa zle oblečie. Ty si myslíš, že môžem za to, že som mala chronický zápal mandlí? Tak netrep sprostosti. Ja viem, že je to psychická choroba, ale oni si za to môžu samé, že sa do toho dostali. Na čo začali uvažovať vôbec nad tým, že sú tučné, keď nie sú? Sú tak akurát vymleté sliepky, ktoré nevedeli, čo od dobroty.