CO????

Príspevok v téme: CO????
weruskaaa

hojte.mam otazku.. berem HAK uz dost dlho .. poslednu dobu som zabudla uzit tabletku keru som ale stihla do tych 36hod zobrat cize som si v podstate dala 2 naraz. a tym ze mi nezvonil mobil a nepripomenul mi to stalo sa mi to dvakrat. teraz ma fasa boli hlava a je mi zle... medzitym som mala sex toe jasne len ze ci sa njekomu stalo ze zabudol uzit HAK no stihol do 36 hodin a aj cez to otehotnel :D bo mam taky dost zly pocit :D vdak ;)

weruskaaa

hmm mno ja newem akurat som bola cez vjanoce prec diki za prispevky :D ale zeby mi bolo dvakrat dobre... jakoze chystam sa kupit si test... zacinam rozmyslat ze si ich nakupim 15:D aby som .. ale uz to vyzera lepsje..

btw: matulkooo dakuyem za tvoj nazor myslim ze toho KOKOTA poznam dost dobre nato aby som vedela co robi ;)) si zlaty fakt

lucia12

Ahoj weruskaaa...no ja osm si s tymi 36 hod. neni velmi ista, pretoze podla mna zabudnutu tabletku treba uzit v priebehu 12 hod.a ak od uzitia poslednej tablety uplynie viac ako 36 hod. t.j. 12 hod od doby, kedy si mala uzit tu zabudnutu tabletku, mala by si si pred ochorenim uz chranit mechanicky´, napr. kondomom...Ale mozno v pripade tvojich tabliet je to inak. A este si myslim, ze aj keby si bola v tom, neprejavilo by sa to tak rychlo, myslim tie pocity.