Bolesť kolien

nunik

Flegmosko skús domácu medicínu možno sa ti ulaví. Treba zohriať biele víno a zabaliť ho do utierky a dať si to na noc na koleno :D

kika3554

ahojte už mesiac ma bolí prave koleno a neviem čo mám robiť :/ neviete mi niekto pomocť ? ak áno ozvite sa na email .. ďakujem :)

Helus

Flegmosko nemas nahodou aj nejaku Artrozu,topatri do rum reumatologa,ja som tak dopadla,a teraz az do smrti budem tam chodit,ale aj k ortopedovi,cakam na vymenu klbu kolenneho.

flegmosko

Dobry vecer, chcem sa spytat, uz od 14 rokov trpim bolestami kolien a bolo mi odporucane prestat aktivne sportovat co som aj spravil. Dnes mam 38 ale tie boleti co mam posledne 2 tyzdne su neznesitelne a nedokazem pomaly ani chodit, viete mi v BA odporucit nejakeho dobreho ortopeda ? Chodil som na vselijake elektroliecby, dokonca som dostaval injekcie do kolena ale nic nepomaha, maximalne tak chvilku, som zufaly a tak vas prosim o radu. Nepomahaju ani ziadne Fastum gely, ani Ibalgin gely , skratka neviem. Vraj tam mam nejake vyrastky, len neviem preco mi to nikto nechce vyoperovat , respektive mozno sa to ani neda, len mi to nik doposial nepovedal. Dakujem.

janqua

ja som si dnes rano sadla u kamaratky na postel a z nicoho nic ma seklo v kolene,ale nebolo to iba take seknutie.mna seklo,ale tak,ze som nevedela pohnut s kolenom ani dopredu ani dozadu a ani do stran,lebo akokeby som nieco medzi kolenom mala,co mi branilo ho ohnut.a je mi tak doteraz a neviem,co to je.v pondelok idem na ortopediu na obstreky,lebo to je asi stuhnute.

KikaSkolenom

Ahoj, mám 21 rokov a asi pred týždňom ma začali bolieť obe kolená, akoby to pichalo niekde vo vnútri. Mám problém vztať zo stoličky a nie som schopná si čupnúť. Prišlo to z ničoho nič, vieto mi niekto prosím poradiť z čoho by to mohlo byt ?? nemala som žiaden úraz ani preťaženie. V minulosti som športovala - beh, tanec, bojové umenia už dlhšiu dobu nešportujem. Nikdy som podobnými problémami netrpela, a mám ploché nohy. Ocením akúkoľvek radu Ďakujem. Kika

Patriik

Zacal som pravidelne hravat hokej a popri tom aj posilovna... A v poslednom obdobi ma strasne začali boliet kolena, hlavne po zápase. Nevedeli by ste mi poradit?
Vopred Ďakujem.

Dyno

Dobrý večer.Mm problem s kolenom,neviem čim to nespadol som nan ani nič podobne,len v robote som dlho kľačal na dlažbe a na kolenach som mal chraniče asi tak tyzden som kládol dlažbu a popritom som kľačal,bolelo ma lave koleno nad jablčom ked vykrocim na vysie položene miesto tou nohou tak citim oslabenie v kolene, bolest prestala ale zase to zacalo, už nerobim zhruba mesiac ani nešportujem lebo stym sa neda ,viete mi niekto poradit?