Bolesť kolien

roxanka

Zdravim vsetkych, v Liptovskom Mikulasi je jena pani, co ma vraj velmi dobre vysledky s liecenim roznych poruch pochyboveho aparatu: klby, kolena a pod. Ma taky stroj, nejaka moderna kvantova liecba. Moja teta tam bola, vavi, ze prisla ubolena a po hodine odchadzala bez bolesti. Kolena ako za mladi...

balonik

bio, myslis ze to je aj prevencia, tie kapsule, pri pravidelnom sportovani?
ja dost castio behavam aj posilujem a bojim sa, ze mi raz nieco rupne, napr, koleno a bude bolet...to by som neprezil asi :)

bio

maca555 doporucila by som uzivat kapsule zo zelenosupej musle na mazivo a chrupavku a pouzivat medeny pas na koleno alebo medenu satku. Meď lieci a je proti bolesti. Viac info na e-maily.

maca555

Ahojte...som 16-rocna studentka na strednej skole, ktora uz 10 rokov aktivne tancuje...asi pred necelym polrokom sa mi objavila bolest kolien...bola som u ortopeda a ten mi zistil, ze je to kvoli vyschnutiu chrupaviek a ony mi naozaj pukaju, vraj na to vplyva aj rast, hormony, pohlavie, vek...Beriem kolagen a tablety Artenal. odporuca sa mi vstrekovanie gelu do kolien, co by malo zmiernit bolest..kedze chcem tancovat este velmi velmi dlho, mam obavy, aby mi to preslo. Taktiez ma vraj na to mozno vplyv toho, ze ked som bola mladsia, rapidne som schudla. Dufam, ze to nie je nic vazne a nehrozi mi osteoporoza alebo nieco podobne....

maca555

Ahojte...som 16-rocna studentka na strednej skole, ktora uz 10 rokov aktivne tancuje...asi pred necelym polrokom sa mi objavila bolest kolien...bola som u ortopeda a ten mi zistil, ze je to kvoli vyschnutiu chrupaviek a ony mi naozaj pukaju, vraj na to vplyva aj rast, hormony, pohlavie, vek...Beriem kolagen a tablety Artenal. odporuca sa mi vstrekovanie gelu do kolien, co by malo zmiernit bolest..kedze chcem tancovat este velmi velmi dlho, mam obavy, aby mi to preslo. Taktiez ma vraj na to mozno vplyv toho, ze ked som bola mladsia, rapidne som schudla. Dufam, ze to nie je nic vazne a nehrozi mi osteoporoza alebo nieco podobne....

kanonik

mam 42 rokov a znicoho nic ma uz rok boli lavre koleno aj mne doktor pichal injekcie dal tabletky a mast boli ma ked spim boli ma to na boku vnutormna strana nie v predu rengen nic na dotyk tam je urcite miesto a boli na dlhsej prechadzke boli nevie niekto co to moze byt dopktor ortoped inak dobry doktor mi zatial nepomohol

tdomin

Zdravim vsetkych. Potreboval by som poradit. Pred mesiacom a nieco som sa zranil na futbalovom treningu. Seako zle som dosskocil a ako keby mi puklo v kolene. A doteraz ma to koleno boli ked spravim neaky prudky pohyb. Niekedy to zaboli v kolene alebo v zadu ta slacha. BOl som s tym aj u ortopeda RG snimky nic nenasli a takisto mi to koleno pozrel a povedal ze tam nic nieje. Mam to vraj natiahnute alebo co. Doteraz vsak bolest pri prudkych zmenach nepresla. Neviem co stym. Dakujem za odpoved