Bolesť kolien

moncaaaa

Dobrý deň, mám jednu prosbu, už dlhší čas ma bolí koleno, tak som s ním išla ku ortopédovi. Ten mi zistil, že mám entesopathiu (chorobu šľachových alebo svalových úponov). Už dva krát mi tam dal injekciu, natieram si to fastum gelom, užívam tabletky a stále ma to bolí. Neviete mi dať niekto nejakú radu, čo s tým. A ešte jedna otázka, preskakuje niekomu jablčko v kolene? Lebo, keď ohýbam nohu tak mi tam \"skacka\" (druhé koleno je v pohode). Neviem čo s tým a lezie mi to na nervy. Ďakujem vopred, Monika

okata

Už mesiac mám bolesti v kolene, ako keby ma ihlami pichali do kolena hlavne keď si kľaknem alebo keď koleno viac zohnem, chodila som na rehabilitácie ale nepociťujem žiaden účinok tejto liečby. Liečim sa aj na chrbticu, krčnú chrbticu a poruchu rovnováhy.Prosím o radu.

RNG

nuz ked viete dostat na Slovensku kvalitne doplnky , tak si ich len tam objednavajte. Ked ich ale neviete tam dostat, tak asi moc nemate na vyber,vsakze.
Ked so onahdy potreboval na klby lepsi prostriedok nez glukosamin a chondroitin, objednaval som si prasok zo zelenej musle priamo z Noveho Zealandu. Podobne aj zraloci olej a squalene.
Dnes je viacero internetovych obchodov uz aj v USA, kde si to mozem objednat, dokonca aj ovela silnejsiu verziu, vytazok zo zelenej musle, pod menom Lyprinol.

RNG

eo, aj ked je vitalzime mozno slabsi, ako tie najlepsie enzymi na trhu, neznamena, ze brat ho je nie ovela-ovela lepsie ako nic. Wobenzyme, ktory je este slabsi ludia brali poslednych 25 rokov a bol mnohym velmi napomocny.
Ja len hovorim, ze pri dnesnom ovela lepsom vybere by som si dnes zvolil druhy, silnejsi.
Inac podobnu diskusiu som tu mal uz s viacerymi ludmi, co brali Wobenzyme.

Ja tu casto radim enzymi na travenie, cistenie tela, riedenie krvi, odstranovanie roznych toxinov, ktore vytvaraju rozne zapaly v tele pri roznych aj tzv autoimunnych chorobach, s ktorymi si zatial len ciastocne vedia poradit reumatologovia, tj ludia, co sa zaoberaju detoxifikaciou tela najviac(z klasickej mediciny) a potlacanim zapalovych procesov, ktorych povod vlastne nepoznaju.
No a na odstranovanie roznych nefunkcnych a skodlivych utvarov v tele, ako cysty myomy, tumory , hrcky atd az po rakovinne nadory.
V poslednom case bol velmi prudky vyvoj v oblasti enzymov a mnohe zmesy, ktore boli len pred par rokmi navrchu su dnes velmi zastarale a v porovnani s novsimi slabe..

To som sa snazil vysvetlit aj ludom, co stali velmi pevne za Wobenzymom, ci by si dnes kupili este 20 rocny stary pocitac za cenu, aku sa predaval pred dvadsiatimi rokmi a pouzivali ho dnes, alebo by si vybrali ovela lacnejsiu a lepsiu dnesnu verziu.

eo

RNG-ja uzivam Vitalzym uz 4 roky kde mi lekary nedavali ziadne nadeje len operacie, alebo nezname ochorenia ako MS,Moja mama nevedeli jej zistit co ma s krcnoou chrpticou 12 mesiacou ,teta po tazkej chemoterapiii nedavali jej nadje ze bude chodit .Pravidelne uzivame Vitalzym na dennom poriadku a nase stavy su v poriadku lekari sa cuduju ako je to mozne .To su len 3 priklady .Niekedy len treba verit a uverit!Viem ze je na Markete je vela nespolahlivych produktov.Ale mozem dat Ruku do Ohna ze Vitalzym nam zivot zmenil k Lepsiemu a hlavne Zdravsiemu Zivotu!!!

RNG

vitalzyme neuvada ani mnozstvo, ani aktivitu jednotlivych zloziek. Obvykle, ked ma produkt vysoke obsahy a ucinnosti, tak sa s nimi vyrobca chvali a uvedie ich. Produkty, kde sa to utajuje pod ruskom"proprietory"(chranene tajne) su spravidla inferiorne, tj slabe.
Ja by som rozhodne nekupoval produkt o ktoreho presnom zlozeni su len nejasne naznaky a hromada reklamy a tzv "informacii" o zlozkach, bez uvedenia mnozstiev a aktivit.
Porovnaj to napr s tymito, co som uviedol pred nejakym casom na teme
-odkaz odstránený-

eo

Vitalzym je vinikajuci produkt:
Pomáha posilnovat obranný mechanizmus tela v nasledujúcich spôsobov
Fibrínu: Normálizuje hladiny enzýmov, ktore pomáhajú chránit pred tvorbou fibrínu.
Krv: Enzýmy pomáhajú ocistovat krv. Normálna hladina enzýmov prispieva k podpore krvného obehu.
Imunitné funkcie: Enzýmy pomáhajú udržiavat zdravý imunny systém.
Znížuju Zápaly: Opravy poškodených tkanív, ako sú post-operacnej zranenia, rezy a modriny. Znižuju opuchy a zápaly, zmiernuje bolesti, casto u pacientov s artritídou alebo chronickou bolestou chrbta.
Precijtajte si viac na biozdravie.sk

p.Michal

Mám veľmi dobré skúsenosti s jedným novým prípravkom, ktorý je špeciálne na obnovu chrupavky a maziva v kíboch a hlavne na kolená Prvé účinky a úľavu som pocítil už po dvoch týždńoch.Je to pre všetky vekové kategórie.Bližšie informácie e-mailom : msibal@centrum.sk