.....Stale mi je zima......

Príspevok v téme: .....Stale mi je zima......
Adulka

Ahojte, možno smiešny problém,ale stale mi je zima.. A som z toho nešťastná.. Stale sa trasiem od zimy, po byte chodím v dvoch mikinach, hrubých ponožkách. Brat chodí len v kraťasoch a jemu zima nieje. Tak isto bracho spí len v slipoch, ja v pyžame, gate mám zapravene v ponožkách,aby sa mi nevyhrnali, inak by som nezaspala. Neviem,ako sa mám zohriať.nohy aj ruky mám ľadové ako žaba...stale mi je zima.. Čo s tým? Čo mám chodiť v zimnej bunde doma? :-(

jaja-jaja

Možno by bolo vhodné užívať Ginko na prekrvenie. Aspoň to som počula, že by malo pomôcť. Ale užívať ho dlhodobejšie.

podobna

ja mam tiez podobny problem, ale to bude tym ze mam zvysenu funkciu stitnej zlazy, a nejem maso mozno mi chyba nejake to zelezo.

ivet.

aj mne je stále zima. A to ste išli k dotroke a povedali: pani doktorka mne je stále zima. Veď by ma vysmiala. Ja som bola na preventívke a povedala som, že mi na večer opúchajú nohy a ona, že " aj mne, je to v pohode" . No keba som povedala, že je mi zima, tak to by ma asi fakt vysmiala. Tú doktorku poznám od malička, chodia k nej aj moji rodičia, takže vymentiť by som je nechcela. Vy ste to ako povedali?

denkaaa

ahoj...jezis aj mne je takto sa smejem z tvojho prispevku ale presne tak isto aj mne je...preto som zasla na internet ja nechapem vkuse i pod perinou hrube pizamo zakryta hrubou dekou a perinou a stale je mi zima ked nieosm az po krk zakryta strasne a teraz mam problem s chrbticou som nachladena:(

hanel

Ahoj. Aj ja mam nejaky problem s alergiou. Nevedeli mi povedat co to je ale je to divne. Niekedy dostanem zachvat vodnateho smrkania. V priebehu niekolkych sekund mi opuchne v nose sliznica, svrbi ma akoby som mala nadchu ,kycham a trva to asi pol hodinu. Potom to prejde. Ked mi je chladno, ruky ma svrbia, su cervene a supinate.Okrem toho asi 7 rokov mam pernamentne zvysenu teplotu do 37,5.No neviem. Vzdy ked mi lekari robili kozne a krvne testy nic sa neukazalo. Som z toho zufala, pripadam si ako hypochonder.Uz k tym doktorom ani radsej nechodim.Poradi niekto?