problémy s erekciou

Príspevok v téme: problémy s erekciou
D_nika

ahoj, nenasla som podobny clanok, tak sem pisem. prosim vas, urcite ste uz poculi o erekcnej disfunkcii alebo takom comsi.. viem, ze sa to stava muzom v starsom veku, ze nezvladaju udrzat erekciu a tak podobne... ale to je vekom, pripadne chorobami a tak podobne. len mojmu priatelovi sa to tiez deje a dost je z toho mimo. neviete mi niekto povedat, ako by som mu mohla pomoct? lebo ako ked sa s nim chvilku "pohram", tak to je v pohode, ale mozme sa maznat hoci aj hodinu a jeho "malicky" sa nepostavi a on je z toho dost frustrovany. chce ist k lekarovi, jasne, ze stojim pri nom atd, ale tak pride mi to take zvlastne.. nemate niekto nejake skusenosti, prosim????

anonym21

Takyto problem mam aj ja ze vsetko v poho,ale ked si dam gumu tak to pada a mam pocit ze ta guma mi ho skrti proste a chcem skusit vecsiu ale bez nej mi to uplne funguje

majo23

to uz sa stalo aj mne.nedostatok spanku,stres,unava,alkohol,cigarety a potom strajk.troska oddychu a vsetko bude ok:-))

D_nika

ako u neho doma? ako ma teraz skuskove na vyske momentalne, cize asi je dost v strese, ale tak posledny pokus bol prave na novy rok, ked sme boli sami v byte...(odvtedy nebolo moc kde) tak neviem, co sa mu deje...

D_nika

problem je v tom, ze akonahle si da kondom, alebo ho prestanem na chvilku stimulovat, tak neudrzi erekciu... nie som nejaka hlupa, ze by mi vadilo, ze sa mu nepostavi, ked sa bozkavame a tak, ale proste k sexu sa neda dojst... makkost zele cukrika je fakt ze dost nanic... teda este ked mu stoji, ked mu to robim, tak ok, ale kym si da kondom, tak uz mu nestoji, tak to je dost zvlastne, ci nie?