Vysadenie antidepresív

Príspevok v téme: Vysadenie antidepresív
aduska

Ahojte!Chcela by som sa opýtať,či má niekto podobné skúsenosti.Vysadila som antidepresíva po 1,5 roku a cítim sa dosť blbo.Myslím fyzicky.Mám také neopísateľné pocity pri pohybe očami,cítim akoby mi to išlo až do rúk.Je to také zvláštne akoby zmrazenie alebo čo,je to asi neurologického charakteru.Čo my slíte?

aduska

Ja som ich vysadzovala postupne,z 2 som znížila na 0,5 každý druhý deň ale jednoducho na 3.deň mi je takto a neviem čo s tým.U lekára som ešte odvtedy nebola,naposledy pred pol rokom a tak som to pochopila že tieto balenia čo mi naposledy predpísal sú posledné.Ale asi by som sa mala ísť poradiť...

wia

aduska radila si sa s lekárom o tom, dúfam... ja si zatiaľ iba znižujem dávku, ty si ich vysadila naraz či postupne?

moncika

neviem presne, niesom odbornik ale podla mna by to mohlo byt aj z toho ze mas navyk na antidepresiva a teraz telu chybaju? take nieco ako abstinencne priznaky? ak si brala antidepresiva take co ti maju pozdvihnut naladu tzv. naladovky tak to bude najskor toto. ale isto by som radsej zasla k lekarovi