Slabosť alebo tŕpnutie nohy

Príspevok v téme: Slabosť alebo tŕpnutie nohy
ada323

Mam 22 rokov a v poslednej dobe cca 2 mesiace mi zacali trpnut nohy.Stava sa mi to tak zhruba 2-3x do tyzdna,ze na par sekund pride slabost, akoby som si prestavala citit nohu(jednu alebo druhu,ako kedy) nezavisle od toho ci sedim alebo kracam...najcastejsie vsak v pravej nohe od kolena dolu, aj teraz ju mam uz asi hodinu tak napoly strpnutu - chvilku nic a potom taka slabost, tlak v nohe...uzivam hormonalnu antikoncepciu 3.rok ale predtym som take problemy nemala...Viete mi niekto poradit co by to mohlo byt? Chybaju mi nejake mineraly alebo co?

nellka

Môžeš mať zúženú cievu aj krvnou zrazeninou, niečo tam nie je v poriadku, ale to ti zistí jedine lekár, takže po sviatkoch určite choď!

ada232

Ahoj, nie, nefajcim, ani s chrbticou som doteraz nemala ziadne problemy...len som dostala strach z toho, lebo kamaratka mala krvnu zrazeninu v nohe z antikoncepcie, nastastie to zistili vcas...ale ja som brala 2 roky a nemala som problem, az teraz.

nellka

Aďa, mala by si ísť k lekárovi, možno máš zúžené cievy, nedokysličené nohy, alebo máš problém s chrbticou, aj z toho môžu tŕpnuť nohy...určite choď k lekárovi.A fajčíš?