chalani poradte mám 17 a co vam pomohlo na akne aspon trosku

NnN

mne uz je 22r. v mladosti sommal prblem s akcne ako na tvary tak aj na chrbte ale nerobili sa mi tie bolave vredy.. na odporucanie som si vypytal od koznej tabletky AKNENORMIN .. sama vam to asi neodporuci treba si to pytat sam.. su tam dake vedlajsie ucinky.. osobne som zaznamenal palenie oci a praskanie pier..inacok .. je to velmi ucinne a vysledky surychle.. berie sa to asi rok alebo pol roka

NnN

mne uz je 22r. v mladosti sommal prblem s akcne ako na tvary tak aj na chrbte ale nerobili sa mi tie bolave vredy.. na odporucanie som si vypytal od koznej tabletky AKNENORMIN .. sama vam to asi neodporuci treba si to pytat sam.. su tam dake vedlajsie ucinky.. osobne som zaznamenal palenie oci a praskanie pier..inacok .. je to velmi ucinne a vysledky surychle.. berie sa to asi rok alebo pol roka

matúško

Čaute ,
Mám 18 rokov a nikdy som netpel akné.movými prolémami(acne vulgaris).
Stávalo sa , že mi vyšla jedna alebo dve vyrýžky alebo to bolo nič napriekt tomu čo som sa pozrel na svojich rovesníckych kamarátov alebo kamarátky.
Proste sa treba starať o svoju pleť rôznimi spôsobmi , ktoré treba dodržovať stále.
Žiadne vodičky s drogérie predražené ani nič som nikdy nepoužíval ...
Ak by ste chceli radu tu je môja e.mailová adresa : matus.caine@gmail.com

matus

foreverYoung

mne pomohlo Dado Sens pur derm. je to cisto na akne. dostat to v lekarnach alebo skus -odkaz odstránený-
alebo vyskusaj bylinne zabaly

kostička

Akné je nielen vonkajší problém, treba to riešiť aj vnútorne!
Poradím: wellnessst@gmail.com,0911 110 651

Oldo

Jediné, čo ti pomôže je správna starostlivosť o pleť, ak chceš osobne poradiť na tel. 0908 520 621
Mám s tým osobnú skúsenosť.

Boogie

Mne teda vzdy pomohlo...AMICA pletova voda,stahuje pory a po takom tyzdni sa akne zredukuje o hodne :) skus to ,dostupne v kazdej drogerii :)

stivmax

ja mam odskusane koloidne pripravky , ako zinok, med a striebro.
Najdes na stranke koloidne.sk
Ucinne a navyse za priatelnu cenu.