chalani poradte mám 17 a co vam pomohlo na akne aspon trosku

aldo

ja som bol u koznej......dala mi zinerit a wolaku zarabanu masticku......je to stopercentne.....zaeucene pomaha...aj kamos u nej bol ma to iste a je to ok

stevelm

Možnože sa Ti to bude zdať divné ale možu to byť aj žalúdočné problémy ktoré sa prejavujú aj vyrážkamy na tvári. Radím Ti dať sa vyšetriť na prítomnosť helicobaktera pylori/ spôsobuje žalúdočné vredy/. Samozrejme treba využiť najmä pri vážnejších stavoch drmatilóga kvôli možnému nasadeniu antibiotík. A radím vyskúšať kyselinu acetylsalycilovú vo forme roztoku na umývanie ale aj možno po jednej denne.Stačí rozpustiť jeden dva acylpiríny a potrieť umytú tvár, nechať pôsobiť cca 10. min. Samozrejme ak ste na tieto veci alergický tak nič.Acylpirín potláča tvorbu zápalových procesov. No a takýchto rád Vám dám na dve strany ale na každého zaberie niečo iné. A možno ako hovoril Jesus Christ Superstar: Ver človeče a to Tvoja viera Ťa uzdraví. A napokon viera=Viera alebo Vlasta alebo....tiež na tom niečo bude.Držím palce a hlavne nech Vám nejaký ten jebák neprekazí to čomu hovoríme EGO !!!! Žiadne komplexy iba ak by B- komplexy. Tiež trocha pomáhajú. ČUS!

franzo

No strava mozno, ale pomaha len z nepatrnej casti... Akne je hlavne geneticka vec. Zavisi aj od toho ci sa u vas v rodine vyskytovali alergie, ci mali rodicia akne, alebo aj od ochoreni, ktore si preonal v detstve. Ja som mal s akne tiez problem, ale kozna to vyriesila. Najprv mi vsetci hovorili ze to je v puberte uplne normalne a ze si nemam robit tazku hlavu. No mne to nedalo a vybral som sa za koznou, ta mi predpisala zineryt a skinoren. Teraz na len stve ze som za nou nesiel uz ovela skor... Neuveritelne mi to pomohlo a teraz mam plet peknucku skoro ako babatko :-)

pentium

a skusal si uz aj liecbu mocom?aj mne sa to zozaciatku zdalo protivne ale uz som si zvykol,je to sucast mojho zivota,a fakt to pomaha:-)))

poestro

ja to mam celkom odskusane..
ked pijem,popriade fajcim hned na druhy den sa mi zacnu robit vyrazky na tvari,to iste ked jem vela cokolady alebo hocijakych cukroviniek..podla mna staci dodrziavat pomerne zdravu zivotospravu + nejaky ten krem na problematicku plet a mas to