Preco si neviem najst chlapca?

sophie1

caute, prosim odpiste
mam 12 a som 7-macka, mozem s niekym chodit ale s kym
to je ten problem, mam uz aj 1 typ ale ako ho zaujat

sophie1

caute, prosim odpiste
mam 12 a som 7-macka, mozem s niekym chodit ale s kym
to je ten problem, mam uz aj 1 typ ale ako ho zaujat

sophie1

caute, prosim odpiste
mam 12 a som 7-macka, mozem s niekym chodit ale s kym
to je ten problem, mam uz aj 1 typ ale ako ho zaujat

ivana45

Rob to, co doteraz. Ibaze: netras sa o chlapca. Len tak chod von, medzi kamaratov, bav sa. Maj zaujmy (sport, kruzky,..) aby si bola aj ZAUJIMAVA.
Citaj, sleduj, co sa deje okolo treba deje. Aby si mala slovnu zasobu, aby sa bolo s tebou o com ROZPRAVAT. Daj najavo, ze nie si zadana: medzi kamaratmi kludne povedz o tom, ako si bola alebo pojdes niekam S KAMARATKOU. Nerob nic odpudive: fajcenie, nadavky, vyzyvavost (! hole krize a pupky su pre chudery), nadutost, nikoho neohovaraj a nezhadzuj. Aby sa ta zaujemca nebal a neriskoval, ze sa za teba bude hanbit.

Bajuš

ahojte vsetci,ako vidim vacsina z vas tu ma problem, ze nema chalana...ja ma 19 rokov a ziadneho som este nemala a ani zatial nechcem...mozno je to divne,ale ja verim,ze ked to raz pride tak to raz pride a urcite to bude intenzivnejsie ako si najst chalana v 14.to je podla mna trapne...tak prestante stresovat a uvidite,ze ked to budete co najmenej cakat tak tu pravu lasku si najdete coskoro...lebo ked ssa budete snazit stoj co stoj tak najdete tak akurat niekoho komu ide iba o jedine...drzim vsetkym palce a hlavu hore!!! :)

Smajlikova91

*haluz* neuraz sa,ale mať tvoje problémy a ministerský plat tak skáčem meter 50 :DD v 14 nemať chalana? :DD no to je fakt úúplne strašnéé,mala by si sa nad sebou zamyslieť,či nie si náhodou nejaká divná :DDD ach jaj :D ja mám 18 a neriešim takéto veci,čo má prísť,príde :P

*haluz*

ahojte...ja mám taký problém, že mám 14 rokov a chcela by som chalana lenže tých ktorých chcem ja ma nechcu nechápem prečo!niesom až taká škaredá moje kamošky tie su obletované ale ja stále nič a medzi nimi sa potom cítim trapne ak možte pls pomôžtedakujem Vám:D

oldspice

wy ste neskutočné!!!!!!!! chalanom a teda hlawne mne nejde len oto ako diewča wyzerá....ide aj oto ako sa správa či je inteligentná,milá,rozumná...teda aspoň pdla mna je to tak..

nikush

ahojte nemam chlapca?,a nikdy som nemala a strasne chcem snazim sa menim sa kazdy my vravy ze som kocka a ze som proste super baba tak co robiiiiim zleMM??