Preco si neviem najst chlapca?

fgf

Ja mam taky isty problem ako spagheta...mam taky velmi specificky vkus, ze ku mne sa hodi mozno 1 dievca zo 100, a preto som este ziadne nemal a pritom si myslim, ze mam co vo vztahu ponuknut. A pripada mi aj cudne, ako sa na niektorych hovori ze "baby nanho letia" -ako mozu na jedneho letiet baby? To vsetky maju rovnake povahy a rovnake naroky? Nie je tam potrebna ziadna suznenost dusi? Pride mi cudne ako sa vacsina ludi uspokoji s "priemernym" partnerom. Dufam, ze chapete, co tym chcem povedat.

sissssa

podla mna je pravda, ze ked intenzivne hladas, je to na cloveku vidiet, ide z neho "ina" energia, a ked uz niekoho mas, tak zrazu ta vsetci obletuju :)) je to tym, ze si spokojna a vyrovnana, tak skus takou byt uz teraz

cumilka

no mas iba 17 a myslim si ze to nie je az take strasne ze nikoho nemas...ja mam 20 a som na tom rovnako...cize nie si jedina...a mozno prave to ze sa tak snazis ti ublizuje najviac...ono to raz pride samo...ja na to tiez uz dlho cakam ale pochopila som ze cim viac sa snazim tym menej mi to pripada realne ze laska pride aj ku mne...tak cakam na tu spravnu chvilu a najma na spravnu osobu...zamysli sa nad tym trocha ...a nezabudni ze ked budes mat nejake zavazky tak potom uz budes musiet brat ohlad aj na niekoho ineho nie len na seba...ak ti mozem poradit uzi si este slobodu tak ako to robim ja lebo raz ti bude chybat aj napriek tomu ze budes mat pri sebe super cloveka...

soci

ved ja nechcem sex...ani nic take...ale mam ho rada...ja nefim..ja to nepochopim preco to rodicia zakazuju...viem maju strach...ale mam aj svoj rozum...a myslim ze ak by medzi nami nieco bolo tak to bude viac kamaradsky vztah nez...nejaky...lubostny..aj ked ho lubim

Pitbull

PRAVDEPODOBNE K TOMU ZLE PRISTUPUJES A AK SA NIEKTO NA TEBA USMEJE ZLE ZAREAGUJES NAPIS SEM KTO SI A ODKIAL SI A URCITE SA TI NIEKTO OZVE.

soci

ahojte...mam v 14 rokov mam jedneho chalana moc rada a mozno aj on mna ale rodicia mi nechcu dovolit...absolutne nic co sa tyka chalanm:'(...je 14 rokov moc skoro na to aby som mala chlapca?