Preco si neviem najst chlapca?

spagheta

kurnos,nie kazda baba nad 20 tuzi po vztahu,aj ja si stale cenim svoju volnost,ale nieco mi chyba..brala by som stred,ale pochybujem ze sa k tomu dopracujem:(

spagheta

cica,dikes...este sa machruj!mohli by serm vsetci zacat pisat aki su stastne zalubeni a najlepsie neh maju pod dvacat neh sa rovno citim ako chudera

spagheta

sisa,ak je ten chalan normalny tak to pochopi a je mu jasne ze si nervozna lebo sa ti paci a tak isto mu je jasne ze ked sa lepsie spoznate tak sa ukludnis a bude to v pohode...neboj,ked stoji za to ,tak tomu porozumie a bude mu to aj lichotit...ja som raz stretla zlatunkeho chalana-robil barmana a ked som sa prisla za nim porozpravat roztrepal pohar-prislo mi to zlate a potesilo ma to:)a potom ked ma pobozkal,tak som zas ocervenela ja...neskor ma to preslo...kamoska chodi na psycho a vraj ked sa obavas ze budes cervena tak si to mas predstavit jak si cervena ako paradajka a totalne to prehnat a predstavit si to za tak komicke ze sa rozosmejes a tym sa strati ten stres:)

cica

Ahojte, no zuziacik to bolo fakt krasne..az som mala slzy v ociach..pretoze som si pomyslela na seba ked som bola mladsia,chodila na gympel a tiez som bola zalubena do starsieho chlapca..no mne sa to vsak nikdy nesplnilo ako tebe :) no uz ani nechcem aby sa to splnilo..bo tie platonicke lasky sa rozplynuly a teraz ked ho sem tam stretnem v meste alebo na discotejke len s usmevom si spomeniem ako som kvoli nemu nevedela spavat :) teraz mam aj ja 18 a mam chlapca ktoreho zboznujem a nemusim sa trapit nad platonickymi laskami :))

kurnos

Jak citam, srsi to tu optimizmom :o)
Zuziacik, ty si mala teda stastie...Ale ako som pisal, niekedy sa cakat oplati a ked sa clovek snazi, nakoniec sa ta druha strana zalubi...Problem je, ze nie stale to vyjde a casom zistia, ze sa k sebe nehodia, ale o tom to je. Kym neskusis, nezistis.
Sice nemam vela skusenosti, ale babu zavolat niekam von sa mi uz podarilo :D Podla mna ked chalan vidi, ze baba je nervozna nejako extra ho to neodradi, aspon mna nie, skor vidi, ze sa jej paci a ma onho zaujem a to sa casom upravi. Po druhom rande to uz bude lepsie ;)
Spaghetka, no vravim, ze nie vzdy to je jednoduche, ja som tiez chcel tu babu skoro az doteraz a citil som, ze aj ona mna, ale niektore baby asi nechcu vztah. Co je podla mna blbost...Ved 20 je uz najvyssi cas nie :P Alebo potom ma fakt nechce. Co myslite.?
Osobne si myslim, ze nie je hanba zavolat chalana niekam von, alebo mu nejako naznacit naklonnost. Mi az tak zeny svojich snov nevyhladavame...skor po inych kukame a za inym ucelom O-) Ale ked sa nejaka baba ukaze, ani nas nemusi pozvat nikam von a nam sa paci, spravime to sami. Takze netreba sa bat oslovit, usmiat, zmurknut,...

figurka

no ja som uz rezignovala, ze sa s niekym zoznamim(konecne som to vydala zo seba). ale to co popisujete to poznam..dievcatka, eru idolov a take cervenanie a vela reci uz mam za sebou, ale co ma tak stve ze roky plynu a nic nikto normalny..kamaratke kolega povedal ze je stara kraksna, ze taku uz chlapi nechcu. a to mala v tej dobe 25! takze chlapi su kruti niekedy.

sissa

caute holky, citam si zaujimave prispevky od vas, akoby som citala o sebe niekedy. vcera som mala rande, s chalanom, ktory sa mi velmi velmi paci. bola som uplne nemozna, trepala som hluposti a ked sa mi chudacik dlhsie zahladel do oci, cela som ocervenala a radsej otocila hlavu nabok. potom mi dal pusu a cela som sa rozklepala, to musel citit. hrozne co??? vyzeram celkom dobre a chalani ma pozyvaju na rande, ale ja odmietam radsej, lebo akonahle ma viac pritahuje, strasne ale strasne sa hanbim a som nervozna, neviem to zastavit a ziadne racionalne dovody pre to neexistuju. co s tym robite? takto budem naveky sama, pritom pubertacka uz davno nie som :(

spagheta

karla,tak toto presne poznám!aj ja som sa kedysi bála ,čokolvek pri svojom objekte povedať a ked´už somzačala kecať tak to znelo ako bla bla a ani neviem čo som trepala ale trepala som dve na tri:)ale to sa spraví...klídek.a odkial ho teda poznáš,kde ho vídavaš alebo tak?neh vymyslíme spôsob ako mu dať na vedomie že žiješ!ked´už sebe nepomôžem tak sa pokúsim aspoň tebe!:( môj je v prahe,vie ,že žijem ale možno by bol momentálne radšej kebyže nie:(

karla

zuziacik to bolo fakt pekne:)
ja mam 19 a stale nic a to som jedina,vsetci okolo mna uz maju nieco za sebou aj taki o ktorych by som to necakala:) no mne sa tiez pacilo iba malo chalanov,a nie hocikto,napriklad chalani za ktorymi baby väcsinou saleli tak mna nebrali.vzdy sa mi pacil niekto kto nemal zaujme alebo pre istotu ani o tom nevedel. Tak ako mojterajsi objekt.ani o tom nevie ja by som sa mozno aj odhodlala ale mam strasny strach ako sa spravat ako zacat a bojim sa dost odmietnutia.strasne sa hanbim mozno aj preto ze nic za sebou nemam.a jeto aj taky clovek ze nemame ani spolocnych znamych.bavi sa s ludmi, ktorymi ja som sa nebavila,vyhybala sa im alebo skratka som ich nevyhladavala.nemam na mysli tym ze su nejaki zli alebo co no skratka poznam ich z videnia ale to je vsetko.a ja neviem uz ze co mam robit

spagheta

zuzi,bodaj by si mala pravdu:( ja mam uz tych 21...snad sa u mna tiez aspon za nejake dva roky zmeni...no keby som sa ja dala dokopy s idolom zo strednej...to by bola sranda:))))doteraz ked ho stretnem sa mi z neho trasu kolena:) ale zalubena som teraz hlavne do ineho:( a s tym ma urcite nic take necaka....je to vtipne-ako ja som vzdy vsetkym kamoskam nadavala aby sa nepodcenovali neponizovali pred chlapmi ktori ich zjavne nelubia,tak velmi teraz ja sama trpim!!!jasne ze mu nevypisujem ani nic...ale viem ze keby prisiel a vyvalil na mna tie svoje ociska,odpustila by som mu aj vrazdu!!!nevladzem!!!