Otazka pre dievcata

Príspevok v téme: Otazka pre dievcata
matulkooo

holky .. keby hodite s chalanom ktoreho lubite a on vas tiez (co je v tejto dobe asi nemozne) tak by ste boli radsej keby vam povie ze uz ma v sexe vela za sebou a ze by ste si snim pekne uzili, alebo keby vam povie ze je panic ze s nikym este nespal a nechal si panictvo pre vas? dakujem vopred za odpovede :) a povedzme ze mate obaja 18 rokov

Zdenowa

myslim si že je to to najlepšie čo može byt ked je chlapec panic..je to take nesmelé ale krásne sama som to zažila:)
take opatrne vášnive.

lucy158

Awoj...thak najlepsie je vzdy povedat pravdu,ci uz ste spolu kratko alebo dlho...uprimnost je najlepsia a hlavne ked chces s nou fakt byt vo vztahu...podla jej reakcie uvidis ci to s tebou mysli naozaj vazne...pre istotu sa spytaj aj ty jej ake ma skusenosti so sexom,resp. milovanim...Ostan sam sebou a nikdy neklam v tejto oblasti...tajomstva su v tomto zbytocne podla mna...

jaja

radšej ked má niečo za sebou (len nie nejaký casanova 100 a viac:-), ako neskúsený=nesmelý... aj ja sa chcem čosi priučiť...
ale v prípade zaľúbenia nevadí.

alanka

Pravdu povediac,potešila by som sa keby mi povedal že je panic.. príde mi to milé ..:) a pekné.. nič hlupe... a neskúsené

domini

no ja som s priatelom skoro rok (17)a viem o jeho vsetkych partnerkach, zazitkoch, vlastne viem asi vsetko, a velmi si to vazim ze mi to povedal a ze sa mozme o comkolvke porozpravat..a nerobi mi problem sa s nim rozpravat ani o jeho byvalej(resp.pocuvat, co on vravi)lebo ma moju uplnu doveru atd..a ja som vzdy chcela radsej skuseneho a som rada, ze sa mi to splnilo:)

marfuška anjelik

A načo to vlastne hovoriť a priznávať??? Ak mám partnera,začali sme spolu chodiť,máme sa radi,načo vedieť,koľko ich mal predo mnou? A tak isto si myslím,že nie je dôležité sa to isté pýtať baby.Dôležité je,že počas chodenia,alebo už neskôr manželstva bude pri mne.Čo bolo,bolo,predsa nemusí každý vzťah vyjsť...

juva

Mne priateľ povedal pravdu (teda aspoň dúfam).Povedal,že mal iba jednu babu a tak som bola v podstate rada,že už má aké také skúsenosti a že ich nevyskúšal zase až toľko.