Otazka pre dievcata

Príspevok v téme: Otazka pre dievcata
matulkooo

holky .. keby hodite s chalanom ktoreho lubite a on vas tiez (co je v tejto dobe asi nemozne) tak by ste boli radsej keby vam povie ze uz ma v sexe vela za sebou a ze by ste si snim pekne uzili, alebo keby vam povie ze je panic ze s nikym este nespal a nechal si panictvo pre vas? dakujem vopred za odpovede :) a povedzme ze mate obaja 18 rokov

macko

noo tak k tomuto mam teda co povedat.... ja som zacala pred par tyzdnami chodit s jednym chalaniskom z ktoreho nejako postupne vypadlo ze akoze chodil predtym s asi 3 babami tak vaznejsie, btw mame 17 obaja, no a ja som si akosi domyslela ze asi aj s nimi uz spal, ked teda "vaznejsie"... a mala som z toho dost stavy lebo predsalen ak uz mal 3 zenske a ja som este panna tak to je take zvlastne... no a pred par dnami som zistila ze aj on je este panic :) takze v pohodke vsetko...

heureka

ja by som chcela tiez vediet pravdu...aj ked by ma asi nepotesilo keby spal napr. s kazdou druhou v minulosti....ale by ma mrzelo neskor ze nebol uprimny keby som sa to dozvedela...