krachuje mi vztah

martinr

dievcata ukludni te sa, nie kazdy chalan je taky ze mu je to ukradnute, ja som bol pat rokov v tom ze urcuejem smer vztahu a teraz ako nahle sme spolu byvali, tak som sa len nechal urazat a ponizovat.moja rada je, ak sa ta nesnazi ani vypocut kasli na neho, taky clovek za to nestoji.ver mi , aj ked som chalan, snaha z jednej strany je na nic.

barbinka

Tak taký bude aj v tridsiatke. bude sa správať ako dieťa. Veď kde by boli chlapi bez žien? Buď sú s priateľkou,alebo manželkou a keď nemajú tak u mamičky pod sukňou.

barbinka

izabelka: nie každý je ako ty. keď ti on také urobil, tak ja jemu také spravím. prečo by sa mu mala pomstiť?

moniqa87

vidis a ten moj mi stale hovori ako ma lubi, lenze co z toho ked to neklape, ked vsetko nechava na poslednu chvilu, ked ku mne nikdy neprisiel na cas.... :-(((((

barbinka

no vieš, keď bol taký od začiatku, tak asi to má v povahe nič neriešiť. Vieš nezmeníš ho. Buď to budeš tolerovať a brať ho takého aký je a teda, že sa s ním o problémoch nebudeš môcť porozprávať (teda nič sa nevyrieši), alebo sa s ním rozídeš. Lebo on sa nezmení, aspoň ja tomu neverím. Vieš ja mám tiež priateľa, tiež má 22 rokov. Môžem s ním rozprávať o hocičom, všetko poriešime, keď chceme. Nemá chybu. Ale niečo mi vadí. Ja som dosť citlivá a prejavujem často svoje emócie( nielen pri ňom, ale celkovo), som spontánna. On je zas racionálny. A môžem ti povedať, že mi chýba, že neprejavuje emócie, nepovie mi sám od seba ako má ľúbi. Ja viem, že ma ľúbi. Aj o tomto sme sa už rozprávali. Proste on nevie prejavovať svoje emócie. A mne to chýba a veľmi. Ale zmierila som sa s tým. raz je taký a iný už nebude.

moniqa87

izabeloka ja viem, ze mas pravdu aj mi vsetko dava logiku, viem, ze by som sa mala na neho vykaslat, ale najhorsie je to skoncit, viem, ze by som mala, ale je to fakt tazke, mozno by bolo lahsie sa dohodnut na tom, ze si dame na nejaky cas pauzu a potom uvidime, ale fakt je to tazke...

izabelka d

cauko na tvojom mieste by som ho kopla do prdele a bez toho moze byt ked sa mu chce spat tak nech chrape a ty zas ked on bude nieco chcet od teba aj ty povedz ze si unavena a chces spat a nech neotravuje klin sa klinom vybija ako on na teba ty na neho lebo ked ides na chlapov tak ze im volas a otravujes tak su este horsi ser na neho a rob to co on a nevolaj a nech sa on podlizuje