Ani neviem ako to mam nazvat....

Príspevok v téme: Ani neviem ako to mam nazvat....
fulianka

Mam 19 rokov a ani neviem ako mam presne opisat moj problem....sex som v pravom zmysle este nemala ale iba \"technicky\", pretoze mi zistili hymen septum a na operaciu este nebol spravny cas.
Sex vsak mavam normalne len bez klasickeho styku...no a tu je problem...vzdy ked to dojde do dalej ako len neznosti (skratka ked uz je to normalne oralny sex, petting...necham sa uniest, vsetko je v pohode (az na to ze som este s nikym nedosiahla orgazmus ale myslim ze preto ze nie som dost uvlonena a zaroven beriem aj antidepresiva) ale po tom ako sa to cele skonci, nezvladnem naval pocitov ktory na mna pride-chlapec sa mi zrazu zhnusi, pripada mi smiesny a nemozny, najradsej by som ho vyhodila a nikdy nevidela, ale nenavidim hlavne seba, chcela by som vratit cas a vymazat to, byt zasa dieta, prichadzaju pocity depersonalizacie, neviem co so sebou a vacsinou nevydrzim bez toho ze by som sa neporezala, niekedy ani nevladzem vyckat kym odide, porezem sa. Vacsinou dost silno. Po tom ked sa tie pocity uz akotak ustalia, nikdy viac na tie chvile uz nemozem spominat, pretoze mam zas depers. pocity a sebaposkodzovacie sklony. Neviete mi poradit cim to moze byt sposobene? bude to stale takto? ako to mam prekonat? bojim sa ze ked najdem chlapca ktoreho bude milovat velmi velmi, ked s nim dojdem az po sex, zhnusi sa mi a skazi nam to vztah. Prosim skuste mi poradit, bola by som rada keby sa vyjadril aj nejaky odbornik.

franzo

No ja na tvojom mieste vyhladam nejakeho psychologa. Ja viem, mozno mas z toho strach, ale ti ludia su tu na to aby nam pomahali a tiez to ber tak, ze sa s tym clovekom porozpravas, on ti pomoze ako bude najlepsie moct a potom, ked uz tieto tvoje problemy pominu tak ho v zivote neuvidis. Ako si spominala tie antidepresiva, tak vyzera ze si uz nejaku takuto ambulanciu uz navstivila (psychiatricku), tak sa skus doktora/doktorky opytat aj na toto ked tam pojdes nabuduce. Uvidis ze to nenechaju len tak a budu to riesit.

barbar onan

No.....podla mna by si nemala cakat kedy si odbornik najde teba ale najst si odbornika sama.....a to co najskor. Pretoze presne to coho sa bojis aj nastane.... Vyhladaj niekoho kvalitneho.....Drzim palce!!!