kde,resp. ako ste sa zoznamili a je z toho laska?

casey

S mojou laskou sme sa spoznali cez internet a to bola uuplna nahoda, neskor sme sa stretli prvykrat a nikto nic neocakaval, proste len osobne spoznanie a drink..lenze to bol zaciatok, zacali sme spolu chodit von a vylety, spoznavali sme sa stale osobne a travili spolocne volne chvile az prisla pusa a bola ruka v rukave..Bolo to moje prve stretnutie takto z internetu, nikdy som na to nebola a dlho mi trvalo dokial som na to pristupila, preto som nic neocakavala.. a teraz je to moja najvacia LASKA, milujeme sa najviac na svete uz pol roka :)

zuzuska

no my sme sa zoznamila na diske on prave siel na wc do prirody a ja som ho schytila a povedala ty sa mi pacis ides so mnou :)
a sme spolu uz roka pol a klape nam to

Slaninnka

No my sme sa zoznamili cez skolu,chodili sme okolo seba dlho a nic a proste jeden den bum,chapete,ako keby az vtedy dozrel cas,a dostala som sa k nemu cez kamaratov,zacali sme si pisat a chodit von spolu a uz su to tri roky co sme spolu,on mal teraz 20,ja mma 17.

poliewoocka

Obaja mame 17:)A ako sa TO stalo?Dva roky sme chodili do tej istej triedy,neboli sme nic viac ako spoluziaci.No na konci druheho rocnika sme obaja pocitili,ze nam na sebe ovela viac zalezi,ze sa citime spolu VELMI dobre a rozumieme si:)Dali sme sa dokopy cez prazdniny...velmi sa lubime a obaja citime,ze sme pre seba ako stvoreni:)Cakat sa oplatilo.Neviem,co by som bez svojej Lasky robila.Je mojim vsetkym,mojim anjelom,oporou a vsetkym na svete:)Sme uz spolu piaty mesiac a je to vzdy take krasne:)
Takze,dobre sa obhliadni,Laska je to najkrajsie na svete:)

...

ja mam 1 8 on 19 zoznamili sme sa cez kamosku , najskor som ho 4krat odmietla ale potom sme predsa len zacali spolu chodit a je to nejakych 8 mes. a s byvalim na disko . Cez internet zatial skusenost nemam

garfas

ja som svoju lasku spoznal cez najlepsiu kamosku. Boli sme v meste (BA) a potom ked som ju odprevadzal domov pri rozlucke sme sa zacali olizovat a odvtedy sme spolu. O tri dni to bude pol roka. Este k veku ja mam 18 a ona zachvilku 17.

klarisa

ja mam 19 a so svojim terajsim priatelom som sa zoznamila ako v rozpravke, prisadol si ku mne vo vlaku a hoc na lasku na prvy pohlad som predtym neverila, teraz uz ano:) a s byvalymi som sa vacsinou cez kamaratov, ale cez internet urcite nie.

jeeeeeej

ja som sa zoznamila so svojim zlatuckym len nedavno, pisali sme si a potom sme isli spolu von, a poviem vam ze je to ten najuzasnejsi chalan akeho som stretla...