Mikrocysty na tvári

pentium

no presne,aj ja som sa uz minule zamyslal nad tym ze preco tie komedy a mikrocysty a vyrazky a neviem este co vsetko nemoze vznikat napr.na ruke abo na nohe....bolo by to ovela jednoduchsie...

lencok1

hej brada jedna potvorska, ale bol by v tom cert aby som nevyzerala tak ako predtym...uz prekusnem aj tie zakroky len aby mi to dali dokopy...vies keby to mam na ruke alebo niekde inde, urcite sa to skor zahoji, lebo by som si to tak nevsimala a nechala hojit, ale na tej tvari je to ine, stale mas chut s tym nieco robit, len aby to tam uz nebolo...

pentium

lencok,tu cervenost aj to poznam,ja som byval cele styri roky ako papagajko,takze viem si predstavit jake muky prezivas...

lencok1

no ja neveim jednoduho ked si to chcem vytalcit ide mi odtial iba taka zlta vodicka, niekedy az krv, tak radsej to vzdy necham a poom som cervena ako debko

lencok1

zapaluje, lebo si do toho stale idem, vadia mi tam tie bodky, ci hrcky, ci co to dokelu je, predtym som mala na brade tri bodky a inak som ju mala uplne cistu, teraz je to horor, fakt mi to velmi pokaslali, keby si ma videl predtym a teraz povies si ci su vobec normalni...
chapes mala som hladku bradu, teraz je to jedna nerovna plocha, same utvary a hovadiny...no comment, uplne ma to vytaca

pentium

jaaaaj.,no je mozne,.lebo alpa ma dobry protizapalovy ucinok,a tee tree olej este lepsi....ale bud rada ze sa ti to aspon nezapaluje,ci ano???

pentium

inak lencok,mna akne trapilo uz 4 roky!!!a za tie styri roky som ho ,al stale....ci uz jednu dve vyrazky,alebo 10 a viac,heh,a najviac ma trapi to ze som za tie styri roky na to vyhodil kopu penazi a nic mi nepomohlo...