Mikrocysty na tvári

pentium

no ano lencok,dufam ze sa toho zbavim,a neboj sa ty to prekonas,len treba na to cas....mala by si si kupit v lekarni ten kokosovy olej ten ti pomoze kozu zregenerovat rychlejsie,a budes moct s tymi gulkami ist cim skor na laser,neboj ,zbavis sa toho....

lencok1

inak dr mi chcela predpisat antikoncepciu, ale kedze uzivam antidepresiva, ktore tak neznasam, uz som toho viac nechcela...
a odkial tu zems zohnat, mas ju v obchode? a ozaj u teba sa da kupovat len priamo ze pridem alebo by to bolo mozne aj odoslat?
inak predpisala mi Doxybene

lencok1

inak uz som kludnejsia, som to vsetko musela predychat...
a vidis aj tebe to pominie, aj dr ti povedala ze to nie je take hrozne

RNG

Antibiotika nezastavia tok mazu. Len zinok a hormony mozu znizit tvorbu dehydrotestosteronu, ktory stimuluje tvorbu mazu.
Ak tam mas infekciu(ta biela gulka?), tak by ti ta zmes kokosoveho oleja, cukru a par kvapiek GSE pravdepodobne pomohla zbavit sa infekcie a pomoc zahojit kozu(tj vnutorne vrstvy).

pentium

no mne povedala,ze mam plet celkom v pohode,zze nemam panikarcit...ze to je este dobre,a predpisala mi na to skinoren a zineryt(no vlastne ja som ju o to poprosil).takze dufam ze mi tato dvojkombinacia pomoze....

lencok1

ty si zlaty, co by som bez teba robila:)...
no ale je to zataz na psychiku:(...nezvladam to akosi, je mi dnes stale do vracania...
a co tebe celkovo povedala na plet, inak mne tato dermatlogicka predpisala aj nejake antibiotika na preliecenie proti tvorbe mazu...