Mikrocysty na tvári

pentium

lencok,moznoze to budes mat cele len makrokomedy,(pravdepodobne)neboj sa budes v pohode.....ked sa ti plet da do poriadku tak zajdi znovu za to odbornickou,nech ti to vyberie,da prec,neboj budes pekna.....aj teraz si...:-))

lencok1

napisem ti ako to prebiehalo: vies najvacsi problem je v tom, ze clovek by mal byt so svojim problemom u jedneho dermatloga, pretoze ked do toho kafru viaceri, tak ten druhy nevie ako to bolo na zaciatku, cize o tom nema presny obraz...
toto je ta druha dermatlogicka, co mi ju vybavil ujo, ze ma ten lespi laser prave na toto...ale na moje prekvapenie ked som tam prisla, mi to pozrela a povedala no ja neveim ale mne sa zda ze to vam tam ostali jazvicky po tom jeho CO2 laseri alebo este jedna moznost mozu to byt makrokomedy...akoze ja som sa tam rozplakala...a ona na to, ze mi nejde do toho teraz rypat, lebo ta pokozka je uplne v haji, este to mam aj cervene a neviem co vsetko...spytala som sa jej ze ako je mozne, ze na zaciatku som tam mala len tri bodky a teraz mam plet v takomto stave, povedala ze niekedy sa to stava a ze ujo mi chcel urcite dobre ale nevyslo mu to, on je vo svojom obore kapacita, vyliecil take coo ini nie, a jeho vlastna rodina takto dopadne...
nakoniec ju moja mamina presvedcila aby mi skusila jednu tu bodku otvorit ci tam nie je nejaka mazova zlaza a tym padom by to bola ta druha moznost ze su to tie komedomy roztahane po celej brade...tak mi jednu otvorila a zevraj odtial vysla taka biela gulka...cize aj to ostatne moze byt ono....ale aj nemusi...depta ma ta neistota...
a najviac ma stve ze z nicoho sa stalo toto...kde je moja super plet....?:(

lencok1

nech mi uz laser nikto ani nespomina, som blba ze som sa na to dala, myslela som ze ked toje rodina, vie co robi...nemam slov pentium

lencok1

vies co RNG som totalne napalena,ani si neveis predstavit ako, znicili mi peknu pokozku a ja ju mam este k tomu jemnu a taku alabastrovu...
ani si nevies predstavit aka som najedovana, tak toto teda nie a robil mi to moj ujo, mam chut ho nakopat do zadku...ani ma s nicim neoboznamil a hned mi do toho drbkal...neskutocne som nahnevana, mam chut si to hodit...
ach boze, skoda vsetkeho, ja by som tam sama ani nikdy nesla,ale mojmu ocovi vadili tri bodky na mojej brade, tak ma musel objednat, teraz ich tam mam 40, moze byt spokojni a ja znicena

RNG

Ja to je vysledok sucasnej mediciny(vyrezat vypalit otravit)
Skus na to pravidelne davat kokosovy olej, pripadne zmes kokosovy a cukor. Tieto prenikaju cez kozu ciastocne a vyzivuju poskodenu oblast, takze sa moze regenerovat.
Ked nepomoze, aspon neuskodi.
Mne ta zmes spolu s par kvapkami GSE velmi pomaha na rany, hnisanie hned zmizne a jazvy su skoro neviditelne.