krátka uzdička.

tomas88

takze musis k urologovi ten ta posle na chirurgiu tam sa objednas ides na prijem potom prvy den tam spis druhy den ti to urobia(lokalne umrtvia dost neprijemne trva to 6 hodin a potom si necitis nohy su stuhnute boli z toho chrbat aj a tak... )operacia trva asi 10 min ... lezis este dva dni pustia ta domov a 6 tyzdnov nesmes honit ani sexovat a musis to macat v harmanceku ... a ostanu ti tam štichy ktore ti potom vyberu jazva urcite daka ostane.. ale na to ser .. :D

martin189

chcel by som sa spytat tych co absolvovali frenuoplastiku ze ci sa aj vam nestalo ze vam ku kozi prischla krv...lebo neviem co s tym ze ci to odpadne ako chrasta alebo co

JMGP

zdravim ak pri uplnej erekcii mozem predkozku stiahnut iba asi do polovice zaluda je to fimoza alebo kratka uzdicka lebo ju mam strasne napnutu a mam pocit ze ak by jej nebolo stiahol by somm predkozku celu?

Quentas

Tak dnes som absolvoval operaciu kratkej uzdicky a mozem vam povedat ze najhorsie bolo pichnutie injekcie ( ale da sa v pohode prezit, od vcely to je horise :-D ) Pri zakroku ani po nom necitite nic. Dokonca mi robili frenoplastiku tj rekonstrukciu uzdicky. Netrava to ani 20 minut. Netreba sa bat, chodte s tym co najskor k doktorovi. Za 12 dni to je zhojene a mozete veselo jazdit ;)

Milan121

kratka uzdicka nesposobuje ze penis je smerom nadol ale iba zalud je neprirodzene napnuty a uzdicke to dava patricne zabrat tak sa zvykne natrhnut ci uplne roztrhnut ... na to ze sa to zahoji sa netreba spoliehat lebo ked sa ten problem oobjavil raz uz sa toho nezbavite... jedine jej ambulant. odstranenim. u mna zakrok trval cca 20 minut v lokalnej anesteze a da sa to prezit. neplatil som absolutne nic obvodna ma bez otazok poslala k urologovi a ten ma objednal hned na dalsi den za 2 dni som mal vsetko a zadarmo

mate59

No super, budeš mať pokoj, netreba sa báť a už vôbec sa nemusíš hambiť.Mama u toho nebude a doktori to berú úplne normálne,jeden lieči nohy, druhý uši,každý sa špecializuje.Úšpešný a bezproblémový zákrok ti želám.

Mrorogogo

Ja som bol vcera stymto u urologa! musel som to povedat aj matke lebo mam len 17.matka zavolala do BA na kramáre a dali jej termín mam tam ist o 2tyzdne.vraj to bude trvat 5minut ale musim tam aj prespat!som rád ze som sa odhodlal íst k urologovi

Karel

Měl jsem také krátkou uzdičku. Je pro mne dosti erotogenní částí, takže jsem si ji nenechal přeříznout, ale prodloužit (frenuoplatika). Operaci jsem si platil sám, stála 4 tis. Já i partnerka jsem naprosto spokojení. Jenom doktor mi neřekl, že po operaci mám nosit předkožku staženou a mít to co nejvíc na vzduchu. Jak jsem to tak začal nosit, tak se hojení dost urychlilo.