mne nic nie je

Príspevok v téme: mne nic nie je
chloji

ahoj, vedel by mi niekto poradit, preco mi lekarka predpisala osmeral, su to vysokoenergeticke drinky, mna len bolieval zaludok a ona mi na spravu pre praktickeho lekara napisala, ze som astenicka a mam extremne slabu vyzivu. vravela som jej, ze mi je na vracanie a ona napisala, ze som po kazdom jedle vracala. toto nemozem odniest svojmu doktorovi. nechcem to pit, je mi z toho zle.

jankozpb

pocuj devce,mam taky isty problem ako ty,mam pocit na vracanie po jedle hl.po ranajkach,jem normalne a nemam ziaden problem s BMI a s anorexiou!v hre su tieto choroby:zlcove kamene,vredy,gastritida,reflux...aj iy sutaziaci!neber to na lahku vahu,ja som to bral a teraz ma caka liecebny pobyt spolu s resekciou zaludka!zohnaj si normalneho gastroentoologa a vykasli sa na tieto hlupe p... doktorky co si nasli diplom v zahrade!fakt ti odporucam komplexne vysetrenie a normalneho gastroentoologa!NENI TO SRANDA zahravas sa so svoojim zivotom

chloji

zajtra ma zaniest tie papiere mojmu doktorovi, vysetreniami robili tesne pred vianocami, mam len 17 a bojim sa toho, ze to povie mamke. on je fajn, ale asi tam nepojdem, hanbila by som sa. ako mu vysvetlim, ze to nie je pravda?

age44

si jej mala povedat ze nie, lebo ta to boli :-) vsak ked ti nechutia tie nutridrinky, tak si kup aspon nejaky komplexny multivitaminovy a mineralovy doplnok.

chloji

bola som u svojho lekara a on ma poslal na gastroenterologiu, robili mi sono, gastrofibroskopiu a brali vzorky na helicobactera, vsetko bolo v poriadku, tiez aj krvne testy, len minimalne znizene zelezo. ale ta doktorka na mna hned pozrela a opytala sa ci jem.

age44

a chloji, robila ti nejake vysetrenia? to si bola u gastroenterologicky? robila ti nejake krvne testy, USG, enteroskopiu, biopsiu, pripadne nieco viac? lebo ak mas bolesti zaludka po jedle, tak moze ist o drazdenie zaludocnej vystelky, pripadne nabeh na vredovu chorobu a mala by si absolvovat tieto vysetrenia. alebo len na teba pozrela a napisala spravu?

chloji

boli ma zaludok a vrch brucha pod hrudnikom, necitim hlad a ked nieco zjem, tak mi je na vracanie, ale nevracam ako to ta lekarka napisala do spravy. povedala, ze ked budem normalne jest, tak mi nic nebude. ja fakt normalne nejem, len posledny mesiac mi je takto. som priserne unavena. keby som bola anorekticka tak si pripadam tucne? mam ist o tyzden na kontrolu, ale naco? aby mi povedala,ze som anorekticka? a vadilo jej, ze ma musi vysetrit?

chloji

nie som anorekticka, mam 164cm a 49kg. ako moze usudit, ze potrebujem vysokoenergeticke drinky, ked som k nej prisla z bolestami brucha? a myslim, ze keby som bola anorekticka, tak asi nejdem takto dobrovolne doktorke, ale radsej ostanem doma, budem nejest, lebo ma boli brucho, aj teraz ma boli a ona si tvrdi svoje- si astenicka.

age44

mozno usudila, ze si anorekticka. kazdopadne, ked si astenicka, tak je na tebe vidiet, ze potrebujes lepsiu vyzivu. pozor na to, lebo organizmus sa po par rokoch vycerpa, kedze teraz musi zit zo zasob, napr. mineralov.