Božeeee pomôôôžte mi..rýchloooooooo lebo umrem

Príspevok v téme: Božeeee pomôôôžte mi..rýchloooooooo lebo umrem
Pindurka

Potrebujem radu od nejakej skúsenejšej, alebo od Teba Ludka, ak tu si:)Väčšinou sa so svojim šracom milujeme, ked mám tesne pred kramami... minulý mesiac sme tak spravili..a normálne som ich dostala.. teraz však je to iné. Kramy som mala dostať 22.12 v sobotu ale nedostala som ich presne, tak sme spolu spali. A spali sme spolu aj v nedelu. Samozrejme, použili sme kondom. Ale dnes je už streda a ja eset nemám kramy. Môžem byť tehotná? Je možné že som aj prechladená. Mám taký biely výtok.. nechápem tomu, poradte mi prosím, lebo umrem.. keby som si teraz kupila baby test, už by mi ukázal, keby som bola v tom?? prosím.. rýchlo odpisujte

smoula

pindurka je tazko povedat ci mozes alebo nemozes byt tehotna vies hovori sa ak pan boh da aj motyka vistreli kup si test a budes mudrejsia,ja som zazila taketo situacie casto a naozaj ta ukludni len ten test nech ti tu napise hocikto a hocico stale udes mat pochibnosti

smoula

matulkooo nehnevaj sa namna ale ak ta tieto temy hnevaju tak ich jednoducho necitaj a hlad si svojho ja by som bola zvedava ako by si reagoval ty keby si bol zena vam je to fuk pichnem si a hotovo ale zena sa trapi a nemoze kvoli tomu ani spavat zato vi sa netrapite vobec,a ze nemame sexovat tak ja by som ti to priala taku partnerku ktora ti povie zlatko milovat sa budeme az ked budeme chciet dieta a zatial si to rob sam"

ivuša

cauko, ak sa milujete tesne pred kramami tak by si otehotniet nemala, kedze tvoja maternica nie je v stave, aby tam mohlo dojst k nidacii-zahniezdenie vajicka...ono, ked sa to tak vezme, svojim sposobom jr otehotnies dost tazke, kedze zena mam len par dni pocas cyklu, kedy moze dosjs k oplodneniu a naslednej uspesnej nidacii...neviem preco mate vzdy stasie vystihnut tu nevhodnu chvilku

drgtzz

pri sexe je vzdy moznost tehotenstva aj ked je antikoncepcia alebo kondom ..vzdy je sanca ..nesexuj a nebudes sa muset bat..ale aj tak tehotna nejsi nemas byxt z coho a ostatnym radim ani neodpisujte na tieto temy uz !!serte na nich nech si najdu niaku je ich tu milion

guguli

Pindurka...a pri kazdom milovani ste mali kondom? ak hej, tak by si nemala byt tehotna..este pockaj, daj si teplý kupel. cervne vinko, mozno pomoze..ak nie, urob si ten test a uvidis...drzim palceky..

matulkooo

ano mozes byt nehotna nemusis byt tehotna ... nemas sexuvat boze toto je uz na hlavu ... kazdy den su tu taketo temy - boze moj mozem byt tehotna? sexovala osm s kamosom mozem byt tehotna?- ano mozes byt tehotna