On-line psychológ, psychiater

pajtaska

M ils dddd ty sa už asi liečil na psychiatrii ale neučinne, ja som to isté preživala ako ty len s tým rozdielom že mna naozaj sledovala policia ludmi v civile a to nie je moja paranoja, ale smutný fakt kokti bezvýsledne,tiež startovalo pri mne auto a posielali za mnou ludi ktorý ma mali sledovat vsetkých spiclov som poznala všade ma odprevadili aj do vlaku,odpočuvané telefony, nastavené kamery atd čo som aj zdokumentovala.MYslím všetko to začalo c ez net v pokeci a na nete pracuej vela zabudovaných provokaterov predpokladali obchodujem asi s dro gami ale toto je fakt nie výmysel, inak sama som sa na p dostala somatizačná porucha, a som vdačná svojej psychiatričke som na trištvrtine cesty už takmer zdravá len to libido už keby sa mi vrátilo už štvrtý rok ho nemám.

gerynko

mam obrovsky problem so zaspavanim, myslim si, ze je psych. charakteru Ked nemam ziaden problem, sem tam zaspim....sem tam ne...bdiem celu noc, prevraciam sa a rano som ako nafetovany, alebo po opici V mladosti ma liecili rohypnolom-rok, skusali aj kadejake hadicky do hlavy, no nic....insomnia asi Momentalne ak si nedam zopiclon tak nezaspim, neviem uz co mam robit, mam 37 rokov Byvam castejsie naladovy, prchky, konam bez rozmyslania Proste ked lahnem, neviem na nic nemysliet, neviem vypnut....stale nad niecim rozmyslam...rozbucha sa mi srdce a prudsie dycham...sa aj bojim, ci infarkt alebo co nechytim
Neviete co by mi pomohlo? ja uz dopredu viem, ze nezaspim a ono to bude asi tym....si to nejak vsugerujem, ale co mam robit? treba psychiatra? alebo cvivit jogu? neviem....

vveronika

ahoj ja uz pomaly 4 mesiace beriem antidep. pomohli mi citim sa uz lepsie, pretoye viem ze to vsetko je len o mysleni, no leta sa este stale bojim aj ked nechcem, aj ked si hovorim ze nemysli na to bude dobre, ja mam totiyto preblem s tym ze si myslim ze je malo kyslika v miestnostiach ktore su uzatvorene........a presne preto som zacala chodit do solaria a vidrzim tam!!! chcem len vediet cib to leto urcite prezijem prosim odpovedzte mi niekto

edwards

Som v tertom rocniku mediciny, ale zistil som prave teraz, ze skola ma vobec nebavi a nechcem robit lekara v buducnosti. Mam depresie , neviem co mam robit.

kika28

beriem elontril 150,13 dni je mi po nom zle mam zneho vysoky tlak a proste vsetky mozne nevolnosti no dnes mi moj psychyater povedal ze mam davku este zvysit mal niekto taky problem a potom sa to zlepsilo?

messia

Dobry den,

Potrebovala by som poradit, moj priatel ma krstneho otca ma 75 rokov a mam pocit ze ma tento syndrom citala som o tom na internete a zda sa mi to podobne. V byte ma smeti a bordel za 30 rokov noviny, knihy, a vselico co pokupoval a dokonca este aj obaly z jedla sacky hnile ovocie pivove flasky atd...... nevieme co s nim mame robit nechce ist do domova dochodcov ale sam zit nemoze nemohli by ste mi prosim poradit..

Dakujem

mils

Ahojte, chcel by som poradiť ľuďom, ktorí začínajú pociťovať príznaky paranoje a schyzofrénie a napriek tomu si myslia, že sú zdraví. Všimol som si, že na tomto svete sú aj zlí ľudia, ktorí potebujú za každú cenu niekomu škodiť (myslím si, že v mojom prípade v mene "dobra") - môj prípad. Neviem čím som sa ich dotkol, ale začali na mne používať metódy, aby príznaky zodpovedali daným chorobám. Stertol som sa stým ešte párkrát predtým,u iných ľudí, ale samozrejme som tomu neveril a smial som sa. Takže napíšem vám ako to chodí. Najprv ste sledovaný a sú zhromažďované údaje o vašich zvykoch. Neviem koľko, túto fázu som nepostrehol. Potom prídu "štartovači". V mojom prípade to boli naozaj štartovači áut:-)Vždy keď som išiel z domu niekto vedľa mňa naštartoval auto a odišiel. To sa ale nedialo raz za týždeň, ale každý, alebo každý druhý deň. Najprv si to samozrejme nevšimnete, ale skôr, či neskôr áno. No a potom začínate pozorne sledovať svoje okolie a to je ich zbraň. Vystihnú veci, ktoré sú okolo nás v značne veľkom množstve a ZNÁSOBUjÚ ich. V mojom prípade to začalo tým, že každé ráno, keď som išiel do práce alebo z práce prešlo okolo mňa behom 5=tich minút asi desať áut s vypnutým jedným svetlom. ďľšia metódy : autá dodávky s otvorenými zadnými dverami, autá s výraznými nápismi, autá s prívesnými vozíkmi. Všetko toto sa deje nezávisle na čase v ktorom opúšťate byt, alebo prácu. Ak sa nebojíte, prídu na rad zle vyzerajúci chlapci, ktorí sa vám zjavujú všelikade po ceste za deň, tak 3 várky. Ak ani to nezaberá, pokračujú v kombinácii týchto metód, až kým neodídete na psychiatriu. Je mi jedno, čo tu budete písať, chcem len pomôcť ľuďom, ktorí sa boja o svoj život, sám som sa 2x bál a nebolo to nič príjemné. Ni nešibe vám, ono sa to naozaj deje. Brával som tvrdé drogy a mám pocit, že niekto poterbuje svetu dokázať, že z nich vzniká paranoja. Nebudem na nikoho ukazova, kým som si neni istý, ale je to veľká komunita, v mojom prípade rátam minimálne 30 ľudí a myslím si, že to zo štátom nemá nič spoločné... tak si urobte názor kto to je... Ja nebudem nikoho očierňovať kým si nebudem istý... Ak týmto poradím čoilen jednému človeku budem spokojný. Majte sa pekne :-)

smii

joel, je viac pravdepodobne, ze ona dostane na psychiatriu teba, nez ty ju. Proti jej voli ju nikam nedostanes. Najlepsie urobis, ked sa co najskor od nej poriadne daleko odstahujes