Ake su VAse skusenioosti s HAk?

jaja

alebo ti povedia, že si nemáš nežiadúce účinky na letáku všímať, že to sa firmy chránia takto, keby sa náááhodou niečo stalo.... / proste hak- moja srdcová téma:-)))

jaja

pošlú kočku s nežiadúcimi účinkami domov , že je to normálne, alebo jej predpíšu inú značku... toto je riešienie... a hak narušuje normálny cyklus a ktovie čo iné v tele!!! ja sa z toho neviem dostať 3 mesiac- nesťažujem sa je to fakt... dobre máte právo sa poučiť na vlastných chybách- to vám nikto nevezme, inak sú vám tieto články a príspevky prd platné:-)))

jaja

a keby aj hej, tak čo???- to je predsa moja vec, moje rozhodnutie, a hak už do úst aj napriek tomu nevezmem...
hej sú to ojedinelé prípady, ale nie je dobré pred tým "zatvárať oči"- ako to robia napr. gynekologovia s radosťou!

otravujeto

tak aby si s tou doverou nemala brusko..az taka zastankyna nie som ale pisete akoby sa to malo stat kazdej a pritom wacsinou je to to nizsie percento takychto ucinkov.

jaja

nebojím sa tehotenstva bez hak, a hlavne sa nebojím o svoje zdravie!!! tak si to vážte, že máte aj takéto realne info, a nie len oblby z každej strany!!!

jaja

otravujeto- píšeme tu preto, aby sme vám " zástankiniam hak naliali troška rozumu", aby ste tu nevypisovali čo všetko vám to sposobilo, ale aj my sme si tým prešli... sú aj iné formy ochrany, a sex s doverou v partnera je bezpečnejší...

otravujeto

evidentne tu pisu len zeny,kt.maju zle skusenosti s hak ale ved to ze sa to stalo vam sa nestalo mnohym zenam potom tu radsej pisete prispevky "som tehotna-co teraz" a "ako potratit" a pod.je to kazdeho vec ci berie!!riziko je pri kazdych tabletkach

sd

baby nerobte to, precitajte si toto www.zdravie.sk
nie koli tomu ze by ste po vysadeni mohli zazit to iste, ale HAK je fakt zabijak! Nikto Vam to nepovie, ale riziko je obrovske. Ak sa mate minimalne radi naozaj to nerobte.

jaja

ja mám z nej 3 mesiac po vysadení stále depresiu (kt. začala už počas brania), znížené libido, a krámy ktovie kedy prídu...
preto súhlasím s pravda je taká...!!!