Ake su VAse skusenioosti s HAk?

pankymoon

ahojte uzivam diane 35 aj yasmelline som uzivala aj chloe a nic ..niektoory ludia to zNASAJU INAK ROZMYSLAM ZE JU VYSADIM ...RAZ SOM JU uz uzivala a vysadila a bolo to ovela lepsie ...

bajinka

joooj, dakujem VAm moc pekne, lebo sa chytam za mojim gyn, ale ked on hodi prospekty a vyberte si, tak chcem sa informovat,

barbinka

tentokrat bez mena: Ja si môžem povedať, čo si myslím, tak sa láskavo do mňa nestaraj. Podľa mňa je najlepšia yadine, tak prečo by som to nepovedala? Staraj sa už o seba, si neskutočne trápna a ešte sa aj schovávaš, aby niekto náhodou nevedel kto si.

tentokrát bez mena

zase barbinka mudruje ako vždy! Najlepšia neexistuje! Pre každú vyhovuje niečo INÉ! Nechápem, ako môžeš byť tak nezdravo sebavedomá!!!!
Okrem iného pisateľka sa pýtala na značku: Diane 35, Minerva a Chloe.
čítaš občas otázku, alebo sa len chváliš a mudruješ vždy???!!!

Vločka

najprv som užívala diane35 a tá mi pomohla aj na pleť aj na ochlpenie- ono rástlo ďalej, ale veľmi pomaly a jemné chĺpky a nemala na mňa žiadne vedľajšie účinky, teraz užívam minervu a prvé týždne ma bolela hlava z nej a trošku prsia boli citlivé na dotyk a trochu boleli, či pomohli na pleť a ochlpenie- na to ju beriem ešte krátko...