SEX PRED ALEBO PO SVADBE - VAS POSTOJ !

linduška

ja si myslim ze ak sa maju dvaja radi a miluju sa nieje nic zle na tom...ze sex maju pred svadbou...za hriech to urcite nepovazujem...ale kazdi vie co chce...po svadbe to iste byva krajsie a vytuzenejsie...no ja som skor pre opak :)...ved sex je vzdy pekny ak sa lubime :)

freshka

No ja som za sex pred svadbou. Lebo podla mna by sa ludia mali spoznat aj v tomto smere. Lebo mozno to nebude klapat a podla mna v dobrom fungujucom vztahu je sex dolezity. Ale je to kazdeho osobna vec, takze kazdy podla svojho uvazenia.

magoo

no neviem, či je rozumné porovnávať svojho partnera s autom :-
a okrem toho, ak dvaja sú spolu tri roky bez sexu, tak sa mi nezdá, že by sa nejako do svadby hrnuli len kvôli tomu ;-)

opijka

mne sa páčil na to názor v seriáli "sex v meste" - aj auto si najprv vyskúšaš než ho kúpiš.. neviem..či by to vydržalo..sex po manželstve..podvedome by sa tí ľudia do toho manželstva hrnuli len kvôli sexu..

a......

laila,
neviem ci je to smutne,ale takto by sa mohla zacat ina tema manzelstvo koli dietatu a koli tomu aby aby sa narodilo ako manzelske....co sa tyka mna,tak so nevydrzala,hoci chodim do kostola a verim v Boha,ale jednoducho to prislo a chcela som to....nelutujem to,hoci uz nie som s tym chalanom....je to tema na ktoru sa da diskutovat strasne vela...je na to 1000 nazorov a vsetky maju svoje 'za' a 'proti'......takze kazdy sa musi rozhodnut sam a nikto ho nemoze za to odsudzovat....takze vsetkym koli sa rozhodli az 'po' drzim palce,lebo budu mat ozajstnu svadobnu noc...a ti ktori to maju 'pred' tak vela krasnych chvil s partnerom...

sedmikraska

Laila, pises, ze si vezmes niekoho za manzela az ked si budete sebou isti do maximalnej moznej miery, ale pritom chces vynechat z toho sex. Myslis, ze by sa u vas nieco zmenilo, keby ste to skusili uz pred svadbou? Ved ak ste rozhodnuti, tak budete svoji jedini aj tak a akurat uz aj s tym, ze si mozes byt zase viac istejsia, ze je to naozaj on s ky chces byt navzdy.

laila

a..... : je to smutné, ale viem, že mnohé páry sa berú v kostole len kvôli babičke, kvôli tomu, že na úrade sa im to nepáči, alebo jednoducho zlyhala pevná vôľa a nevesta je v šiestom mesiaci:-D